Karolīnas “Hurricanes” ekipējuma menedžeris debitē NHL

Attēls: NHL
0

Nacionālajā hokeja līgā īpašu brīdi piedzīvoja Karolīnas “Hurricanes” ekipējuma menedžeris Džordžs Alvess, kurš pēdējā 2016. gada dienā, 7,6 sekundes līdz spēles beigām devās laukumā kā komandas vārtsargs.

Tā kā zviedru vārtsargs Edijs Lakss (Eddie Lack) pirms spēles pret mūsu paša Kristera Gudļevska pārstāvēto Tampabejas “Lightning” saslima, īstermiņa līgums tika parakstīts ar ekipējuma menedžeri Džordžu Alvesu. Interesanti, ka savulaik viņš pats bijis vārtsargs, pārstāvot komandas tādās līgās kā ECHL un SPHL. Kad līdz spēles beigām bija palikušas 7,6 sekundes, rezultāts jau bija 1:3 un iemetiens bija pretinieku zonā, Alvess vārtos nomainīja Kemu Vardu (Cam Ward).

“Jau gadiem ģērbtuvēs jokojām, ka kādu dienu varētu stāties komandas vārtos. Un nespēju noticēt, kad tas patiešām notika. Tā bija satriecoša pieredze,” sacīja Alvess. “Tas ir īpaši, tas ir neticami,” turpināja Alvess. “Atceros, ka redzēju ripu laukuma stūrī un sacīju pie sevis, kaut nu ripa tur arī paliktu. Joprojām esmu diezgan emocionāls. Tas bija lieliski.” Interesanti ir arī tas, ka Alvess šajā spēlē vārtos stājās ar ķiveri, kuras dizainu bija veidojis viņš pats. Tāpat arī Karolīna savā oficiālajā Twitter profilā publicēja attēlu, kurā redzams, kā Alvess vārtsarga formā spēles laikā asina komandas biedru slidas. “Nevarēju tikt vaļā no ieraduma, man komandā ir savi pienākumi,” teica Alvess.

“Tas viņam bija īpašs vakars, ko viņš nekad neaizmirsīs,” piebilda galvenais treneris Bils Pīterss.

“Jau gadiem ģērbtuvēs jokojām, ka kādu dienu varētu stāties komandas vārtos. Un nespēju noticēt, kad tas patiešām notika. Tā bija satriecoša pieredze,” turpināja Alvess, kurš regulāri trenējas kopā ar komandu. “Tas viņam bija īpašs vakars, ko viņš nekad neaizmirsīs,” piebilda galvenais treneris Bils Pīterss. Atgādinām, ka uzvarētāju vārtus sargāja Andrejs Vasiļevskis, kurš atvairīja 21 no 22 metieniem.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.