6 tehnoloģijas, kas mūs sagaida 2017. gadā

Attēls: Microsoft
0

2017. solās būt liels gads tehnoloģiju nozarē. Sākot ar lokāmiem telefoniem un jaudīgākām konsolēm, līdz pat hologrammām. Šis gads ir klāt ar lielām ambīcijām, solījumiem un nervus kutinošiem notikumiem, lai arī no kuras puses Tu uz to visu raudzītos.

Piedāvājam ieskatu, kas tad mūs sagaida 2017. gadā.

  1. TESLA MODEL 3

Lai arī vēl nav sākta Tesla Model 3 ražošana, tam jau ir 373,000 iepriekšpasūtījumi, kas to padara par Teslas visveiksmīgāko auto. Ar vienas uzlādes reizi ir iespējams nobraukt līdz pat 400 km, 100 km/h tā sasniedz zem 6 sekundēm un, tā ir arī viena no visdrošākajām Tesla automašīnām. Tās cena ir tikai 35,000 ASV dolāri un modeļa ražošanas sākšana plānota 2017. gada otrajā pusē. Iespējams, ka jau 2018. gadā ieraudzīsim pirmos Tesla Model 3 arī Latvijā.

Attēls: Tesla Motors

 

  1. Nintendo Switch

Nintendo switch ir pārveidojama konsole, ko tās lietotājs varēs gan spēlēt mājās, gan paņemt sev līdzi. Taču neskatoties uz jaunajiem uzlabojumiem, pamatā šī konsole ir domāta spēlēšanai mājās. Vizuāli šī konsole atgādina planšeti, kam sānos piestiprināti noņemami kontrolieri – Joy-Cons. Eksperti uzskata, ka Nintendo Switch konkurenti ir nevis PlayStation vai Xbox, bet gan iPad.

Pašreizējais Nintendo WII U modelis ir pārdots tikai 13,6 milijonos vienību, salīdzinājumā ar oriģinālo WII modeli, kas tika pārdots vairāk kā 100 milijonos vienību. Kompānija liek augstas likmes uz šo modeli, un tā prezentēšana paredzēta 2017. gada 12. janvārī, bet “palaišana” šī paša gada martā.

Attēls: Nintendo

  1. IPHONE X

Pirmais iPhone modelis dienas gaismu ieraudzīja 2007. gada 29. jūnijā, tāpēc par godu desmitgadei,  šogad netiks izlaists “starpmodelis” jeb modelis S. Tāpat arī šo modeli nesauks iPhone 8, bet tai vietā Apple klajā laidīs modeli, ko sauks par iPhone X. Klīst baumas, ka šim modelim būs būtiski uzlabojumi atšķirībā no iepriekšējajiem, piemēram, skārienekrāns, kurš būs no vienas telefona malas līdz pat otrai (Edge-to-edge). Šī ekrāna dēļ, iespējams, priekšējā kamera un “Mājas” (Home) poga pazudīs. Taču, kas ir iPhone bez priekšējās kameras un selfijiem?

Attēls: Apple

  1. Microsoft HoloLens

Microsoft HoloLens ir brilles, kas digitālo saturu apvieno ar realitāti. Tās būs iespējams izmantot ne tikai ikdienas vajadzībām, bet arī spēlēm. HoloLens komanda sadarbojas ar Xbox, lai radītu spēles tieši šai ierīcei. Balstoties uz pieejamo informāciju, šīs brilles maksās 800-1500 EUR, un dienas gaismu tās, iespējams, ieraudzīs jau šogad.

Vairāk par Microsoft HoloLens vari uzzināt: https://www.microsoft.com/microsoft-hololens/en-us

Oficiālais treileris šeit: https://www.youtube.com/watch?v=xXy7lbs-D48

Attēls: Microsoft

 

  1. Samsung Galaxy X

Šis Samsung modelis ir īpašs ar to, ka tā ekrēns un pats telefons būs lokāms, uz ko norāda šī telefona patents. Ir iespējams, ka šis modelis tā arī dienas gaismu nekad neieraudzīs, taču eksperti uzskata, ka tas varētu parādīties kā Samsung telefona modelis 2017. gadā.

Attēls: Samsung
  1. XBOX Projekts “Scorpio”

Šī konsole būs daudz jaudīgāka par jebkuru citu konsoli, kas uz doto brīdi ir pieejama. Tā būs par 50% jaudīgāka nekā PS4 PRO un par 350% jaudīgāka nekā XBOX One. Tāpat arī “Scorpio” būs pirmā konsole, uz kuras varēs spēlēt spēles 4K izšķirtspējā.

Attēls: Xbox

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.