VĒZIS

VĒZIS (22. jūnijs – 22. jūlijs)

Temperaments: melanholisks.

Pozitīvās rakstura īpašības: lēnīgums un maigums. Redzamas saimnieciskuma iezīmes ar izteiktu taupīgumu. Bagāta fantāzija un dzīva, spilgta iztēle. Dzīves mērķi sasniedz, pateicoties iedzimtiem talantiem un spējām vai arī neatlaidībai un uzņēmībai, izturībai un pacietībai.

Negatīvās rakstura iezīmes: periodiski uznākošais smagums un slinkums, bezprincipialitāte un bezdarbība, kurnēšana un nevērīgums, drūmums un pasivitāte. Ar pārspīlētu gādību apgrūtina līdzcilvēkus.

Profesionālās darbības sfēras: starp Vēžiem sastopam daudz aktieru un mākslinieku, gleznotāju, skulptoru, mūziķu. Daudz Vēžu strādā komercsektorā. Sievietes izvēlētā profesija ir bērnu ārsts, medmāsa, audzinātāja, laborante un darbiniece dažādās sociālās iestādēs, viesnīcās, ēdināšanas sektorā, redakcijās un izdevniecībās, tūrisma birojos, aviokompāniju un kuģniecības pārstāvniecībās. Vēžu sieviete ir brīnišķīga zinātniece, rakstniece, dzejniece, aktrise, mūziķe, skolotāja.

Dzīvesstils: jūtīgs pret Mēness fāzēm. Viegli padodas apkārtējās pasaules ietekmei, stipra pieķeršanās mājas pavardam, ģimenei, bērniem. Rīcība un darbošanās neuzkrītoša. Visā vērojamas dziļas pārdomas. Uzmanīgs, līdzcietīgs un žēlsirdīgs pret savējiem.

Saskarsme ar Vēzi: visas lietas ar Vēzi ieteicams risināt un kārtot nekavējoties, bez jebkādas atlikšanas līdz rītam vai parītam, jo vēlāk savu viedokli un lēmumu var mainīt vai atcelt.

Attiecības: pirmā mīlestība atstāj uz Vēzi neizdzēšamu iespaidu, tik dziļu, ka viņš atcerēsies to līdz sava mūža beigām. Mīlestībā Vēži ir visnotaļ ieturēti, ne vienmēr savas jūtas parāda atklāti, kas bieži izraisa dažādus pārpratumus no partneru puses un abpusēju vilšanos. Arī stiprā nosliece uz greizsirdību var radīt visai skumju rezultātu. Ātri un viegli ievainojamie Vēži var pēkšņi atsalt, radot ne mazums pārpratumu un bēdu kopīgajā laulības dzīvē, kaut arī ir uzticīgi. Savas mājas pavards padzīvojušam Vēzim ir tā paradīze, no kuras to nav tik vienkārši izdzīt.

Vīrietim Vēzim ir smalka un mūždien trīcoša dvēsele, sastāvoša no pretrunām, kuru pamatā ir nenoturīgs dvēseles stāvoklis un mūždien mainīgais garastāvoklis. Strīdos, ķildās, dažāda rakstura debatēs un disputos Vēzis nepiedalās. Kosmopolīts un mežonīgs klaidonis no vienas puses, bet no otras − augstas dvēseles vientuļnieks.

Sieviete ir maiga būtne ar visai sarežģītu, bagātu un dziļu dvēseli. Viņai piemīt īpašas prāta spējas, lietišķi tikumi un krietna sirds. Izteikta romantiķe ar stipri attīstītu pienākuma apziņu, ar noslieci uz sentimentu un pašuzupurēšanos. Vai nu varone, vai histēriķe. Atgādina tvaika katlu, kas nepārtraukti atrodas zem augsta spiediena, kaut arī uzsprāgst visai reti. Caur guļamistabu iziet ne viens vien, neskatoties uz to, ka šajā ziņā viņa ir ļoti izvēlīga. Ar pirmo mīlestību un pirmajiem intīmajiem sakariem viņa sāk saprast, ka laulība un laulāto dzīve ir tikai kāds kompromiss starp to, ko gribētos iegūt, un to, kas īstenībā ir iznācis.

Organisma un ķermeņa vājās vietas: kuņģis un barības vads, krūšu lejas daļa, gļotāda, aknas, žultspūslis, mēle. Piena dziedzeri un krūtis. Aizkuņģa dziedzeris. Limfātiskā sistēma.

Krāsa: spilgti zaļa un violeta.

Metāls: sudrabs.

Flora: visi ūdensaugi. Ķirbji, gurķi, arbūzi, melones, salāti, meža rieksti, baltā lilija, niedre.

Dzīvnieki: suns, kaķis, zaķis, gulbis, rāpuļi, ibiss, lakstīgala, pūce, gliemezis, vēzis, zivis, cūkas.

Vēža zīmē dzimušās slavenības: Toms Krūzs, Džordžio Armani, princese Diāna, Silvestrs Stalone, Nikola Tesla, Harisons Fords, Ernests Hemingvejs, Džesika Simpsone, Lindsija Lohana, Mika.

Avots: Zima, D., Zima, N., & Uspenska, M. (2011). Visi Horoskopi. Rīga: “Vieda”

 

Iepriekšējais raksts

LAUVA

Nākamais raksts

DVĪŅI

LĪDZĪGIE RAKSTI

AUNS (21. marts - 20. aprīlis) Temperaments: holēriskais, impulsīvs, agresīvs. Pozitīvās...

VĒRSIS (21. aprīlis - 21. maijs) Temperaments: melanholisks ar manāmu lēnīgumu kā domāšanā un...

PIEVIENO KOMENTĀRU

Send this to friend