ZIVS

0

ZIVS (20. februāris – 20. marts)

Temperaments: flegmatisks ar biežām un ilgām slinkuma un antipātijas lēkmēm.

Pozitīvās rakstura īpašības: iekšējs miers, dvēseles gaišums un skaidrība, prieks un viesmīlība. Ātra apķērība un jūtīgums, dziļa izpratne, laba uztvere un spriešanas spējas. Liela līdzcietība citu bēdās ar izteiktu vēlēšanos palīdzēt. Bagāta fantāzija un dzīva, spilgta iztēle.

Negatīvās rakstura iezīmes: biežas slinkuma lēkmes, ļenganums, apātija un pasivitāte. Netīrīgums un nekārtīgums. Nepastāvīgums it visā. Pārmērīga tieksme baudīt visus zemes labumus. Garīgo centienu un vajadzību trūkums. Noslēpumi un intrigas.

Profesionālās darbības sfēras: viesnīcas, restorāni, ēdnīcas, kafejnīcas, izklaidējoša rakstura iestādes, piensaimniecības un alus darītavas, sociālās un medicīnas iestādes, masāžas un kosmētikas kabineti, bērnudārzi, veikali. Daudzas Zivis ir aizņemtas mākslas pasaulē. Lieliski aktieri, režisori un operatori. Banku kalpotāji un biržas mākleri, tabakas un spirtoto dzērienu, vīna un bezalkoholisko dzērienu, piena, olu, zivju un konservu, naftas produktu tirgotāji, jūrnieki un zvejnieki.

Daļa Zivju strādā slēgta tipa iestādēs − cietumos, detektīvu birojos, kriminālistikā. Interesē psiholoģija un parapsiholoģija, socioloģija un filozofija, joga un maģija, astronomija un astroloģija. Vairums Zivju ir mājās sēdētājas un labākā nodarbošanās vai darbs ir kāda no brīvajām profesijām vai amats, ar kuru var nodarboties mājas apstākļos. Sievietes − mājsaimnieces.

Dzīvesstils: visproblemātiskākā Zodiaka zīme. Jau kopš agras bērnības meklē sev garā un raksturā stiprus draugus un partnerus, kas vienmēr un visur varētu tās aizstāvēt. Zivīm vairāk par citiem un vairāk par ko citu dzīvē ir jāpārvar kavēkļi un šķēršļi, traucējumi un ierobežojumi, dažādi likteņa triecieni un ačgārnības. Zivis ir gudras un attīstītas, tomēr grūti izprotamas. Viņas ir it kā no citas pasaules, kaut godkārīgas un labsirdīgas, draudzīgas un labvēlīgas, ļoti jūtīgas un seksuālas. Bieži viņām piemīt liels radošais gars, mākslinieciskais talants un ekstrasensoras spējas. Mīl dabu un dzīvniekus, mākslas pasauli, teātra skatuvi, estrādi un romantiku. Tāpat var iedziļināties zinātnes un tehnikas pasaulē, dabas un Visuma noslēpumos, maģijā, okultajās un apslēptajās zinībās. Lieli ideālisti, sapņotāji un utopisti, reālajā dzīvē maz spējīgi.

Saskarsme ar Zivīm: nepieciešams izvairīties no asumiem un rupjībām, apspiest tieksmi tās pakļaut savai varai un savai gribai. Uz Zivīm labi iedarbojas iedvesmojošas runas, kas pilnas ar silts siltumu un pārliecinošiem argumentiem. Par viņu idejām un priekšlikumiem ieteicams izrādīt noteiktu interesi, cieņu un sajūsmu.

Attiecības: nenogurstoši sapņos un cerēs, ticēs un gaidīs laimes putnu, lai to notvertu aiz astes.

Vīrietis vairāk par visu sapņo par sociālo augšupeju un nodrošinātām vecumdienām. Tiesa, vairumā gadījumu viņa sapņi tā arī paliek sapņi, galvenokārt divu iemeslu dēļ − slinkuma un strādāt neprasmes dēļ. Strādās, tikai nepieciešamības spiests. Lai darītu galu savai gandrīz bezizejai, labprātīgi iepeld laulību tīklos, cerot maiņā saņemt nodrošinātu dzīvi, mājās siltu baseinu (akvāriju), kur bez barošanas būtu arī kādi saldumiņi. Neviens neprot tik labi maskēties, pūst miglu acīs un laist ziepju burbuļuskā Zivis. Mīlestības un intīmās dzīves jomā vienkārši ir apdāvināti. Mierināt pamestās un nelaimīgās dvēseles Zivis māk.

Sievietei− zelta zivtiņai − ir mīksta sirds un maigas jūtas. Grib mīlēt un grib būt mīlēta. Uzticīga savam partnerim, tiesa, gan tikai īstas abpusējas mīlestības gadījumā. Bet diemžēl katra trešā no Zivīm ir vai nu šķīrusies, vai atraitne, kas pazaudējusi savu partneri kādā nelaimes gadījumā vai likteņa untuma dēļ. Mīlestības un laulības dzīvē ir daudz sarūgtinājumu un vilšanos.

No savas lielās mīlestības un intīmās jomas pieredzes uzzina, ka tik tikko remdenas jūtas īstu prieku un dvēseles apmierinājumu nesniedz, bet kaislība rada tikai seksuālu akrobātiku. Zelta zivtiņasvienmēr vairāk dod nekā saņem. Vislabākās zāles pret visām nelaimēm un sarūgtinājumiem ir karstā ticība tam, ka noteikti uzsmaidīs laime.

Neraugoties uz viņas pagātni, viņa ir brīnišķīga sieva un lieliska māte. Spējīga pielāgoties visdažādākajiem apstākļiem − vienalga kam, tāpat arī pateicoties viņas dvēseles lielajai lokanībai. Tomēr viskvēlākā vēlēšanās − būt materiāli nodrošinātai. Daudzi vīrieši apgalvo, ka šķiršanās notiek Zivju auksto asiņu dēļ, ka viņa ir līdzīga senlaiku mītiskajām nimfām vai nārām, kas spēj tikai apburt, bet neko vairāk. Bet burvīgums, kā zināms, īstu prieku nesagādā un nedod.

Organisma un ķermeņa vājās vietas: kāju potītes un pirkstu locītavas, pirksti, cīpslas un saites, gremošanas sistēma, limfātiskā sistēma, endokrīnā sistēma, psihe, sirds un asinsrites sistēma.

Krāsa: violeta un indigo.

Metāls: platīns un alva.

Flora: kafijas koks, tējas krūms, paparde, tabaka, magone, sūna, lotoss, sēnes vai ūdensaugi, labības augi, rieksti, saulespuķe, redīsi, gurķi, mežroze, granāts, vīnogas, āboli.

Dzīvnieks: visi jūras un ūdenī peldošie dzīvnieki, arī putni, visas zivis un krabjveidīgie.

Zivs zīmē dzimušās slavenības: Alberts Einšteins, Jurijs Gagarins, Džordž Vašingtons, Šopenhauers, Šopēns, Čaks Noriss, Brūss Villiss, Rianna, Džastins Bībers.

Avots: Zima, D., Zima, N., & Uspenska, M. (2011). Visi Horoskopi. Rīga: “Vieda”

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.