Jaunie prezervatīvi mēra tavu sniegumu un atklāj STS

“British Condoms” radījuši jaunus “smart” prezervatīvus, kas solās būt revolucionārs produkts šajā industrijā. Jaunums i.Con patiesībā ir gredzens, ko vari uzslidināt uz jebkura parastā prezervatīva. Ko tas dara? Tas ir kā sporta pulkstenis tavam loceklim – tas mēra cik “grūdienus” tu esi veicis, cik kalorijas esi nometi, un citus svarīgus rādījumus.


Attēls: British Condoms

Šis gredzens darbojas pateicoties nano čipiem, kas savienoti ar sensoriem gredzenā, lai fiksētu rezultātus uzreiz. Tiklīdz “treniņš” ir pabeigts, dati tiek nosūtīti uz tavu viedtālruņa i.Con aplikāciju, izmantojot Bluetooth. Tāpat arī šim gredzenam ir USB ports, kas ļauj datus pārnest izmantojot USB vadu.

Jaunais i.Con sniedz iespēju savus rezultātus anonīmi publicēt un salīdzināt ar citiem lietotājiem visā pasaulē. Papildus iepriekš minētajām funkcijām, tas mēra arī ātrumu, ilgumu, vidējo ķermeņa temperatūru un pat STS slimības klātbūtni. Par to, ka gredzens spēj noteikt STS slimības klātbūtni, i.Con komandai pierādījumu nav, tāpēc to varam uzskatīt tikai par mārketinga triku, pagaidām.

Ādams Leversons, galvenais i.Con projekta inženieris, sacīja, ka “Ne tikai mēs esam radījuši inovatīvu, pasaulē pirmo “smart” prezervatīvu, kas spēs izmērīt visus rādītājus gultā, bet arī tajā būs iebūvēti indikatori, kas brīdinās par potenciālas STS slimības klātbūtni.”

Gredzens i.Con oficiāli tiks laists pārdošanā šī gada beigās, un tā cena būs 60 mārciņas. Uz doto brīdi, jau ir veikti 96,000 iepriekšpasūtījumi.

Atsauces: British Condoms website – britishcondoms.uk

LĪDZĪGIE RAKSTI

PIEVIENO KOMENTĀRU

Send this to friend