MEITENES ATKLĀJ: SLIKTĀKIE RANDIŅI MŪŽĀ

Katrā sliktā randiņā ir brīdis, kad saproti – te nekad nekas nesanāks! Žurnāla Cosmopolitan lasītājas atklājušas savus sliktākos randiņus.

♦ Viņš atklāja: “Es ilgi pārdzīvoju savu iepriekšējo šķiršanos, mocījos ar miega traucējumiem un pieslapinātu gultu. Tāpēc šobrīd guļu uz speciāla matrača”

♦ Otrajā randiņā puisis lūdza, lai ļauju viņam izbraukt ar savu spēkratu. Neskatoties uz brīdinājumiem par jaudīgo motoru, puisis izlēma pazīmēties. Tas beidzās ar pamatīgu sānslīdi un abu bamperu iznīcināšanu. Malacis, vecīt!

Viņš pārtrauca neveiklo klusumu ar jautājumu: “Es vienmēr esmu gribējis zināt, kā sieviete jūtas mēnešreižu laikā?”

♦ Viņš norunāja randiņu pilsētas otrā galā. Izstāvējusi pamatīgus sastrēgumus, es beidzot nokļuvu mazā, nemīlīgā bārā. Kad jautāju, kāpēc viņš lika man šķērsot pilsētu, zinot, cik man tas būs neērti, puisis atbildēja: “Jo es dzīvoju šajā ēkā.”

♦ Tinder randiņš bārā – viņš ienāca, pārlaida acis pār telpu, pagriezās un nozuda. Es paguvu izkliegt viņa vārdu, taču puisis izlikās to nedzirdam. Ļoti “vīrišķīgi”

♦ Uz randiņu tiku uzaicināta pēc vairāku nedēļu garas Tinder sarakstes. Kad tikšanās reizē jautāju, kāpēc viņš tik ilgi vilcinājās, puisis noteica: “Tev bija ļoti daudz bilžu ar kaķiem, tāpēc sākumā izskatīju citus variantus.”

♦ Pirmais randiņš – “romantiskas” pusdienas KFC restorānā. Ātro uzkodu aromāts un papīra trauki nebija sliktākais šī randiņa elements. Manu apetīti nosita viņa netīrie nagi, kurus viņš nemitīgi aplaizīja, mielodamies ar gardajiem vistu spārniņiem.

♦ Vakariņojām restorānā, bet puisis visu laiku lūkojās pa logu, lai pārliecinātos, vai viņa mašīnai viss ir kārtībā. Ikreiz, kad nejaušs garāmgājējs tuvojās auto, viņš piecēlās, it kā gatavodamies mesties ārā. Galdiņš pie loga nebija nejauša izvēle.

Atsauces:
1. Žurnāls “Cosmopolitan” / STARP CITU

 

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend