Nedēļas horoskops (10.04.-17.04.)

AUNS (21.03.-20.04.)

Neatliec darbus uz pēdējo brīdi. Šonedēļ tu satiksi sen neredzētas paziņas, ar kurām iespējams atjaunosi kontaktus. Piektdien un sestdien ir jārīkojas spontāni un jādodas ceļojumā, pārgājienā – kaut vai ar riteņiem.Tas atjaunos enerģiju un dos spēku sākt jaunu nedēļu ar degsmi.

VĒRSIS (21.04.-21.05.)

Šī būs jūsu nedēļa – īstais laiks, kad pieņemt lēmumus, jo, lai arī kādi tie būtu – tas Jums nesīs tikai panākumus. Izvairieties no stresa. Šonedēļ veltiet laiku sev un saviem mīļajiem, jo attiecības krasi uzlabosies. Pirmdiena būs vienīgā diena, kura nenesīs labu enerģiju, tāpēc šajā dienā esiet neitrāls un piekāpjieties mīļajiem un darba devējiem.

DVĪŅI (22.05.-21.06.)

Ideāla nedēļa, lai nopelnītu nepārstrādājoties. Dariet visu ar pacietību un gūsiet divas reizes lielāku peļņu kā parasti. Brīvdienās atpūtieties – izejiet svaigā gaisā, uzceptiet šašliku un uzaiciniet draugus. Jūs nedrīksat strādāt katru dienu no rīta līdz vakaram – ir jāvelta laiks sev.

VĒZIS (22.06.-22.07.)

Pirmdiena būs grūta, ir jāizdara visi neizdarītie darbi šonedēļ. Uzmanieties no intrigām un cenšaties neiesaistīties konflikta situācijās – šonedēļ Jums tas ir vismazāk vajadzīgs. Sakopojies savas domas un piezvaniet mīļajiem, parunājaties. Ir vieglāk, kad kāds ir blakus. Piektdiena nesīs labas ziņas, un viss nostāsies atpakaļ savās vietās.

LAUVA (23.07.-23.08.)

Nesteidzaties ar lēmumu pieņemšanu, ne viss ir atkarīgs no Jums. Atceraties, ka visu nevar kontrolēt. Nedēļa iesāksies ļoti labi. Līdz pat trešdienai nesastapsies ar lielām grūtībām un konfliktiem. Nedēļas otro pusi vēlēsies pavadīt mājās. Un šajās brīvdienās paliec mājās un saplāno savu laiku.

JAUNAVA (24.08.-23.09.)

Nedēļas sākumā būs lielas pārmaiņas. Izvērtējiet savas prioritātes un neiekrītiet citu nagos. Atceraties, ka cilvēki mēdz sāpināt. Jūs saņemsiet drosmi un veiksiet lielu soli uz priekšu. Atjaunosies agrākie sakari un intereses. Saudzējiet sevi un savu veselību, sestdienas vakaru pavadiet ar draugiem.

SVARI (24.09-23.10.)

Šajā nedēļa domājiet par darbu vairāk, jo pavasaris ir izdarījis savu. Varat saņemt nepatīkamus vārdus no priekšniecības, tāpēc koncentrējieties un saglabājiet pozitīvu gaisotni. Brīvdienās ir jātiek galā ar atlikušajiem darbiem, un sestdiena ir īstais laiks, kad sakopt sevi – aizejiet uz SPA.

SKORPIONS (24.10.-22.11.)

Labākais laiks radošu plānu īstenošanai un panākumu gūšanai. Var rasties problēmas ar tuvajiem – risiniet, nevis bēdziet no tām! Budžets manāmi saruks, taču neuztraucaties – tuvie palīdzēs.  Ar trešdienu mainīsies Jūsu agrākais grafiks, iespējamas lielas pārmaiņas. Pirmdien izvairieties no nepatikšanām – tas var slikti beigties.

STRĒLNIEKS (23.11.-21.12)

Ģimene izdarīs spiedienu uz Jums, atgādinot savus pienākumus. Klausiet tuvos, viņu padomi ir vislabākie un patiesākie. Esiet uzmanīgi pirmdien un otrdien – gaidāmas svarīgas sarunas. Sestdien vislabāk esiet kopā ar ģimeni, tas atjaunos un uzlabos attiecības.

MEŽĀZIS (22.12.-20.01.)

Pavasaris liks Jums izmest visu veco un iegādāties jaunas, svaigas preces, kuras vislabāk pirkt ceturtdienā. Jūsu atbalsts un padoms būs nepieciešams kādam tuvam draugam. Brīvdienās ar draugiem aizbrauciet atpūsties, Jūs to esat pelnījuši.

ŪDENSVĪRS (21.01.-19.02.)

Nedariet visu uz savu galvu, apspriedieties ar savu partneri vai ģimeni, viņi palīdzēs. Pirmdienā kaut kas noies no sliedēm, un tas sajauks Jūsu galvu, taču nebīstaties – plāni un intereses netiks skarti. Atrodiet laiku saviem draugiem, un brīvdienās esat kopā ar tiem.

ZIVIS (20.02.-20.03.)

Nedēļas pirmajā pusē neriskējiet, tas var izjaukt labās attiecības ar priekšniecību. Atslābinieties un mierīgi izdariet visus plānotos darbus. Šonedēļ atradīsiet jaunu izklaidi un nodarbi, kura nāks tikai par labu Jūsu dzīvesveidam. Piektdien Jūsu simpātija vai partneris Jūs iepriecinās.

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend