Slavenības un to dubultnieki, kuri ir neticami līdzīgi

Vai tev kādreiz ir radusies doma par to, ka kaut kur citur pasaulē varētu dzīvot vizuāli tāds pats cilvēks kā Tu? Pat ja nav, tad visdrīzāk, ka šāds cilvēks, kurš ir reāli līdzīgs tev, pastāv.

Tālāk šajā rakstā piedāvājam 11 slavenības un to dubultniekus, kuri ir neticami līdzīgi viens otram. Mūsuprāt, šie attēli parāda to, ka daba ir ļoti interesanta un satriecoša.

Daniels Redklifs (Daniel Radcliffe)

Attēls: Instagram.com/anupliy | Warner Bros

Ir noticis tā, ka mums ir 2 Hariji Poteri, viens no kuriem dzīvo Krievijā. Nikolajs izskatās kā ideāla kopija Danielam, tikai bez rētas uz pieres.

Džūlija Robertsa (Julia Roberts)

Attēls: fashionbank.ru | Balawa Pix

Aktrises dubultniece ir neticami līdzīga pašai Holivudas zvaigznei (vai varbūt tas ir fotogrāfa nopelns). Brīnums, ka viņa pati vēl nav parādījusies nevienā grāvējā.

Džordžs Klūnijs (George Clooney)

Attēls: One1note | Jordan Strauss/Invision/AP/Fotolink

Ja Klūnija kungam kādreiz ir vajadzīgs aizvietotājs, viņš tagad zina, kur to atrast – Turcijā!

Denijs DeVito (Danny DeVito)

Attēls: @devinrigginsmusic | Danny Moloshok/Invision/AP/Fotolink

Brazīliešu Denija DeVito dubultnieks ir ne mazāk populārs par pašu aktieri – viņš labprātīgi fotografējās ar aktiera faniem un izbauda dzīvi saulītē. Tātad, tagad viņš arī ir zvaigzne.

Morgans Frīmens (Morgan Freeman)

Attēls: @GallowBoob | Warner Bros

Šis Meksikāņu pavārs ir tik ļoti līdzīgs pašam aktierim, ka pašiem sāk likties, ka aktieris ir pametis savu profesiju un sācis nodarboties ar tako taisīšanu.

Baraks Obama (Barack Obama)

Attēls: @AFP/EAST NEWS | @AFP/EAST NEWS

Ilhams Anas is 40 gadus vecs fotogrāfs no Indonēzijas, kura dzīve pilnībā mainījās tad, kad viņa draugs pamanīja Ilhama neticamo līdzību Amerikas 44. prezidentam. Viņš izlēma doties apceļot pasauli, ar ko nopelnīja pietiekoši daudz naudas, lai iegādātos jaunu māju un apmaksātu bērnu studiju kredītus.

Džims Kerijs (Jim Carrey)

Attēls: @Adequatte | @New Line Cinema

Šī Džima Kerija dubultnieka bilde ne tikai uzspridzināja sociālos tīklus – tā sasniedza pat pašu aktieri, kurš bija patīkami pārsteigts par līdzinieku. Atrast šo līdzinieku gan nav izdevies, zināms ir tikai tas, ka viņš visdrīzāk dzīvo Krievijā.

Kits Haringtons (Kit Harington)

Attēls: @facialfollicles | @Photographer Matt Baron/REX/Shutterstock

Kopš Džons Snovs, Troņu spēļu tēls, sāka iekarot sieviešu sirdis, viņam uzradās vairāki dubultnieki. Piemēram, šis jaunais vīrietis vārdā Stīvs.

Kanje Vests (Kanye West)

Attēls: @kunz123 | @AP/FOTOLINK

Izskatās, ka populārajam un pieprasītajam reperim ir radinieki Ēģiptē. Starpcitu, šī puiša draugi arī izdomājuši viņam piemērotu vārdu – Kanje Easts (Kanye East)

Metjū Perijs (Matthew Perry)

Attēls: @reddit.com | @Warner Bros TV/Album/EAST NEWS

Šis harizmātiskais jaunais vīrietis stāsta, ka bieži vien viņš tiek uzrunāts un cilvēki viņam saka, ka viņu pazīstot. Tas viss Metjū Perija dēļ, kurš ir populārā TV seriāla “Draugi” aktieris.

Raiens Goslings (Ryan Gosling)

Attēls: @imgur.com | @EAST NEWS

Šis vīrietis publicēja savu attēlu internetā un turpināja brīnīties, kāpēc viņš vēl joprojām bija bez draudzenes. Mūsuprāt, tāda aktiera līdziniekam nevajadzētu būt problēmām mīlas dzīvē.

Atsauces:
www.brightside.me

 

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend