NEDĒĻAS HOROSKOPS (17.04.-23.04.)

AUNS (21.03.-20.04.)

Šonedēļ neļauj vaļu emocijām un necenties uzspiest savu viedokli, kaut arī tas būs vispareizākais. Paļaujies tikai uz sevi – izdari visus darbus un negaidi palīdzību. Ceturtdien izvairies no nevēlamiem cilvēkiem. Brīvdienās dari to, kas tev patīk.

VĒRSIS (21.04.-21.05.)

Šonedēļ tavā dzīvē iestāsies miera periods. Dari to, kas jādara – klausi skolotājus, bosu un izdari to, ko prasa – tu pacelsies viņu acīs. Nesoli to, ko nevari izpildīt. Piektdienu pavadi mājās, harmonijā.

DVĪŅI (22.05.-21.06.)

Šonedēļ konkurence pieaugs, esi uzmanīgs un novērtē pretiniekus. Centies piefiksēt pat mazākos sīkumus. Iespējams, ka būs jāpamaina domāšana un plāns, esi uz to gatavs! Svētdien viss atkal nostāsies ierastajā kārtībā.

VĒZIS (22.06.-22.07.)

Šonedēļ ir labākais laiks, lai savestu kārtībā māju vai darba vietu un lai veikto iecerēto remontu. Nedēļas beigās tevi var pārņemt vēlēšanās darīt kaut ko jaunu – dari to, neskatoties uz vēlēšanos pavadīt laiku ar saviem tuvajiem.

LAUVA (23.07.-23.08.)

Nezaudē savaldību, komunicējot ar nelabvēlīgiem cilvēkiem, kuri tev tikai atņems enerģiju. Kā arī šonedēļ iespējams nāksies pārtraukt attiecības ar kādu paziņu. Piektdien atpūties, lai atgūtu savu entuziasmu.

JAUNAVA (24.08.-23.09.)

Tas, kas agrāk bija nereāls, tagad liksies kā tīrais sīkums. Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk – taču, izvērtējot savas prioritātes. Brīvdienās gaidāms patīkams pārsteigums.

SVARI (24.09-23.10.)

Šī nedēļa ienesīs tavā dzīvē vairāk drosmes, kas liks saprast, kuri cilvēki ir tavi draugi un kuri tikai izliekas. Padomā, vai esi gatavs nopietnām pārmaiņām dzīvē – gan emocionāli, gan fiziski. Visas nedēļas garumā nebūs nevienas nelabvēlīgās dienas, tādēļ izmanto to.

SKORPIONS (24.10.-22.11.)

Piedomā pie tā, kā tu uzvedies. Jā, konkurence pieaugs un viegli nebūs, taču, saglabājot pareizo attieksmi un sejas izteiksmi, tu izvirzīsies uz priekšu. Ja kaut kas noiet greizi, tad problēmas cēloni meklē sevī un viss atkal nostāsies savās vietās. Arī personīgajā dzīvē viss ies uz labo pusi.

STRĒLNIEKS (23.11.-21.12)

Tava radošā puse ir neizmērojami liela, tādēļ šo nedēļu velti kādai jaunai idejai vai hobijam. Taču, lai viss noritētu pēc plāna, neaizmirsti arī par pašreizējiem darbiem. Skolā vai darbā vēlams ieviest kārtību un saplānot darbību gaitu.

MEŽĀZIS (22.12.-20.01.)

Šonedēļ gaidāmi lieli pārbaudījumi – tādēļ esi gatavs, saglabājot mierīgu gaisotni mājās un darbā. Jūsu atbalsts un padoms būs nepieciešams tuviniekiem, palīdziet viņiem, neprasot neko atpakaļ. No piektdienas pārbaudījumi būs galā – tie liks tev padomāt, cik svarīga tomēr ir ģimene un darbs.

ŪDENSVĪRS (21.01.-19.02.)

Neļaujies kārdinājumiem un mēģini nepievilt savu otro pusīti, šonedēļ nāksies risināt problēmas un skaidroties. Jūsu rīcību partneris var pārprast vai nesaprast. Mājās, nepārprotami, būs vairāk rūpes un darbi.

ZIVIS (20.02.-20.03.)

Domstarpības starp darba kolēģiem saasināsies, taču tava sapratne un vēlme visu nokārtot, to izlabos. Tieksme pēc pārmaiņām mudinās tevi darīt, un, iespējams, šonedēļ tavā dzīvē ienāks kaut kas ilgi gaidīts.

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend