8 dabīgi veidi, kā ātri izaudzēt garus un stiprus matus

1. Sīpolu sula

Cilvēki izmanto sīpolu sulu jau gadiem, lai paātrinātu matu augšanas procesu – bet kādēļ tu vēl neesi dzirdējusi par to? Sīpoliem, kā jau mēs visas zinām, ir specifiska smarža un daudzi cilvēki nevar to izturēt. Bet ja tu vari paciest šo “smaržu”, tad tā ir viena no labākajām metodēm.

Sīpolu sula jāiesmērē galvas ādā un jāatstāj un 10-15 min. Pēc tam galvu izmazgā ar šampūnu un balzāmu.

2. Ābolu etiķis

Ābolu etiķis ir vēl viena metode, kura prasa izturību, lai paciestu smaku. Tas, protams, nav tik traki kā sīpolu sula, taču smarža arī ir spēcīga. Ābolu etiķis iztīra tavu galvu no nevajadzīgajiem ķermenīšiem un atjauno pH līmeni. Un ir izpētīts, ja pH līmenis ir sabalansēts, tad tas ļauj matiem augt ātrāk.

Pirms sāc, izmazgā galvu ar šampūnu. Ir vajadzīgs tikai 10% ābolu etiķi un 90% ūdens – iesmērē galvas ādā un pēc 2-3 min noskalo ar ūdeni.

3. Olas

Ir vajadzīga tikai 1 ola, medus un nedaudz olīvu eļļas. No olas atdali dzeltenumu, samaisi ar 1 tējkaroti medus un 1 tējkaroti olīvu eļļās. Masu iesmērē galvas ādā un matos, un atstāj uz 15-20 min. Pēc tam matus izmazgā ar šampūnu un balzāmu.

4. Kartupeļu sula

Kartupeļos ir A, B un C vitamīni, kuri ne tikai palīdz matu augšanai un uzlabo tās struktūru, bet arī gandrīz pilnībā apstādina to izkrišanu.

Kartupeļu sulu iesmērē galvas ādā un atstāj uz maksimums 15 min. Pēc tām nomazgā ar šampūnu.

5. Apgriez matu galiņus

Dažas no jums varētu prasīt, kādēļ jāgriež mati, ja es tos vēlos ataudzēt?! Bet matu galu apgriešana reizi 3 mēnešos novērsīs matu lūšanu, kad matus saīsina 3 reizes vairāk, kā apgriešana.

6. Kokosriekstu eļļa

Kokosriekstu eļļai ir daudz pielietojumu veidu, tādēļ katrai sievietei šī eļļa ir jābūt mājās. Tā smaržo daudz labāk, kā visu iepriekšējo metožu sastāvdaļas. Kokosriekstu eļļa ir bagātīga ar proteīnu – tā uzlabo matu struktūru.

Iesmērē kokosriekstu eļļu un atstāj uz nakti, un tikai no rīta izskalo un izmazgā matus. Jau pēc pirmās reizes pamanīsi, kā ir uzlabojušies tavi mati.

7. Zaļā tēja

Atdzesētu zaļo tēju iesmērē sausos matos. Atstāj uz stundu un vēlāk izskalo ar aukstu ūdeni. (Arī dzerot zaļo tēju, tu ne tikai uzlabo matu struktūru, bet arī samazini savu ķermeņa svaru.)

8. Ķiploki

Ir nepieciešamas 4 ķiploku daiviņas. Daiviņas jāizvāra un jāsapresē, pievieno nedaudz kokosriekstu vai olīvu eļļu un samaisi. Pagaidi, lai atdziest. Iesmērē galvas ādā un atstāj uz 10 minūtēm, pēc tam izmazgā ar šampūnu.

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend