Nedēļas horoskops (24.04-30.04)

AUNS (21.03.-20.04.)

Rīkojieties izlēmīgāk, īstenojiet savus plānus un idejas. Tagad tam ir vispiemērotākie apstākļi. Ideāls laiks remontdarbu sākšanai mājās – jums izdosies ātri visu paveikt. Mīlestība sildīs jūsu sirdi, taču varat nonākt arī izvēles priekšā. Tikšanās un iepazīšanās šajā periodā būs nozīmīgas, bet vienošanās radīs labas perspektīvas. Pacentieties sevi labi parādīt, bet svētdien nosviniet panākumus kopā ar tuviniekiem.

Labvēlīgas dienas  – 24., 30.
Nelabvēlīga diena – 29.

VĒRSIS (21.04.-21.05.)

Vislabākos panākumus gūsiet kontaktējoties, kā arī sarunās. Jebkuru sarunu un darbu centieties pienācīgi pabeigt. Labs laiks darījumu, līgumu noformēšanai. Īpašu uzmanību veltiet finanšu jautājumu risināšanai. Savukārt mīlestībā var rasties sarežģījumi. Iespējams, jums būs jāpārskata savstarpējās attiecības. Jaunas attiecības var būt ilglaicīgas.

Labvēlīgas dienas – 29., 30.
Nelabvēlīga diena – 26.

DVĪŅI (22.05.-21.06.)

Šonedēļ būsiet iegrimuši darbā un ieinteresēti rezultātā. Problēmas var atrisināties gandrīz brīnumainā veidā. Sirsnīgas sarunas pozitīvi ietekmēs attiecības ar tuvu cilvēku. Droši pieņemiet lēmumus, sāciet jaunus projektus. Varat uzticēties savām jūtām un intuīcijai, ieviešot kārtību personīgajā dzīvē. Krīzes situācijas, strīdi tagad būs labs stimuls, lai pašapliecinātos.

Labvēlīga diena – 28.
Nelabvēlīga diena – 25.

VĒZIS (22.06.-22.07.)

Ja esiet izlēmuši rīkoties, dariet to nešaubīgi. Varat droši uzņemties organizatoriskus un administratīvus pienākumus. Varat plānot arī darbus, kas saistīti ar mājokļa remontu, interjera atjaunošanu. No pirmdienas līdz trešdienai varat visu sakopt un izvēdināt. Brīvdienās palutiniet sevi, labi atpūtieties, sagādājiet jauku pārsteigumu tuviniekiem.

Labvēlīga diena – 24.
Nelabvēlīga diena – 29.

LAUVA (23.07.-23.08.)

Nedēļas pirmajā pusē rūpīgi pildiet savus pienākumus, palīdziet apkārtējiem, ieviesiet kārtību tur, kur tas vajadzīgs. Tieciet skaidrībā, kas jāpabeidz vispirms, lai būtu laiks jaunu uzdevumu veikšanai. No ceturtdienas dariet to, ko uzskatāt par vajadzīgu. Ja gribat pabūt vienatnē, atlieciet visas tikšanās un ieklausieties savā sirdsbalsī. Brīvdienās izklaidējieties.

Labvēlīgas dienas – 26., 30.
Nelabvēlīga diena – 29.

JAUNAVA (24.08.-23.09.)

Šī būs produktīva nedēļa. Neierobežojiet savas iespējas, centieties atrasties notikumu centrā. Taču ņemiet vērā, ka viss, kas pašlaik notiek, var nopietni ietekmēt jūsu plānus. Ja nepieciešams, lūdziet draugu padomu. Arī sarežģījumi personīgajās attiecībās nav nejauši. Labāk nogaidiet, līdz pārmaiņas kļūs acīmredzamas, un jūs sapratīsiet, kā labāk rīkoties.

Labvēlīgas dienas – 24., 28.
Nelabvēlīga diena – 30.

SVARI (24.09-23.10.)

Planētu aktivitāte paredz jums saspringtu nedēļu. Jums labi veiksies jaunu vienošanos un līgumu slēgšanā, izdosies nodibināt noderīgas pazīšanās un kopā ar radiniekiem apspriest visiem svarīgus jautājumus. Sakari iegūs lielu nozīmi, taču būs jāatkāpjas no savas ierastās prakses – ilgstošas visu “par” un “pret” apsvēršanas, izskatot priekšlikumus. Arī personīgajā dzīvē šis ir ļoti svarīgs posms.

Labvēlīga diena – 29.
Nelabvēlīga diena – 25.

SKORPIONS (24.10.-22.11.)

Šonedēļ būs redzami jūsu agrāko pūliņu rezultāti, vienlaikus veidosies labas nākotnes perspektīvas. Var nopietni mainīties prioritātes finanšu un partnerattiecību jomā. Daudz kas būs atkarīgs no jūsu vēlēšanās vai aktivitātes. Labāk veiksies tad, ja sarunās lielāku uzmanību veltīsiet sarunas biedra viedoklim un mazliet piekāpsieties. Nedaudz zaudējot kādā no pozīcijām, būsiet ieguvēji vairākās citās.

Labvēlīgas dienas – 24., 30.
Nelabvēlīgas dienas – nav.

STRĒLNIEKS (23.11.-21.12)

Pret šīs nedēļas plāniem izturieties nopietni. Jūs varat paveikt daudz ko tādu, kas cels jūsu autoritāti, bet ar laiku saņemsiet arī dividendes. Galvenais ir sākt jaunu darbu tad, kad pilnībā pabeigts iepriekšējais. Vienošanās ieteicams noformēt dokumentāli. Ceturtdien un piektdien neļaujiet vaļu emocijām sarunās ar partneriem un priekšniecību. Savukārt brīvdienas pavadiet romantiskā gaisotnē un labi atpūtieties.

Labvēlīga diena – 28.
Nelabvēlīga diena – 29.

MEŽĀZIS (22.12.-20.01.)

Partnerattiecībās gribēsiet pārskatīt lomas, slodzi un pienākumus. Ir labas iespējas celt savu reitingu, nodemonstrēt gudrību un tālredzību. Būs jāveltī laiks arī personīgajai dzīvei – jāizvēlas, ar ko turpmāk vēlaties veidot tuvas attiecības. Trešdien iespējama nopietna saruna, kura jums palīdzēs daudz ko saprast. Lēmums pieņemšanu labāk atlikt uz nākamās nedēļas sākumu.

Labvēlīga diena – 27.
Nelabvēlīga diena – 28.

ŪDENSVĪRS (21.01.-19.02.)

Būs vajadzīga laba reakcija un jāspēj izdarīt pareizo izvēli. Var būt dažādi negaidīti un interesanti notikumi, tikšanās un atmiņā paliekoša saruna ar paziņu vai jūsu dzīvē jaunu cilvēku. Profesionālajā jomā būs vērtīgas oriģinālas idejas, iespēja paplašināt sadarbību. Rīkojieties, prioritātes noteiksiet mazliet vēlāk.

Labvēlīga diena – 30.
Nelabvēlīga diena – 25.

ZIVIS (20.02.-20.03.)

Visās situācijās, kad ir jāizdara izvēle, ieklausieties sevī. Intuīcija jūs nepievils, pat tad, ja uzreiz nespēsiet saprast, kāpēc rīkojaties tieši tā. Sapņiem, priekšnojautām šajā periodā būs īpaša nozīme, pievērsiet uzmanību sižetiem, kuri atkārtojas. Reāli notikumi var mainīt jūsu attieksmi pret kādu nozīmīgu personu. Turklāt jūs gluži negaidīti varat iegūt lielākas pilnvaras. Neatsakieties no paaugstinājuma un droši apgūstiet jauno lomu.

Labvēlīga diena – 24.
Nelabvēlīga diena – 29.

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend