Pirdiens – atslēga uz ilgstošām attiecībām

Tas var likties smieklīgi un nenopietni, bet balstoties uz pētījumu – pirdiens var būt atslēga uz ilgstošām attiecībām!

Vai jūs esat bijis ilgāku laiku kopā ar kādu, bet joprojām baidāties atbrīvoties no liekajām gāzēm vēderā? Tas nav nekāds retums – bet mēs esam šeit, lai tev atgādinātu, ka par to nav jāuztraucas! Parasti, mēs izvairāmies no nepieklājīgu lietu darīšanas, ja mums tuvumā ir cilvēks uz kuru mēs vēlamies atstāt iespaidu. Taču, jauns pētījums atklāj, ka attiecības, kur partneri atbrīvojas no liekajām gāzēm otra partnera tuvumā, ir ilgnoturīgākas.

Leah Decesare, “Naked Parenting” grāmatas autore, savā pētījumā atklājusi, ka ilgstošas attiecības balstās uz pilnīgu uzticību un sirsnību – kas iekļauj arī tādas lietas kā atbrīvošanos no liekajām gāzēm partnera klātbūtnē.

Grāmata “Naked Parenting”. Autore: Leah Decesare

Ķermeņa funkcijas uz fizioloģiskās vajadzības ir lietas, ko cilvēki izvēlas darīt vienatnē, nevis plašākas publikas priekšā. Iespējams, ka iemesls tam ir vēlme citu acīs izskatīties perfektam, vai arī vienkārši tāpēc, ka tas ir pretīgi un nepieklājīgi. Bet, ar laiku, viss mainās. Atbrīvošanās no gāzēm ir dabisks process, tāpat kā smiešanās, raudāšana vai ēšana. Kāpēc turēt iekšā?

 

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend