Nedēļas horoskops (01.05.-07.05)

AUNS (21.03.-20.04.)

Lielisks laiks jaunu darbu sākšanai. Jūsu idejas, sapņi un plāni beidzot iegūs reālas aprises un materiālas formas. Taču gaisotne mājās un darbā var būt tik harmoniska, ka jums negribēsies kaut ko mainīt. Turklāt nopietna loma jūsu dzīvē var būt arī romantiskām jūtām. Šonedēļ būs iespēja atvilkt elpu un atjaunot spēkus. Ja ir iespēja, paņemiet nelielu atvaļinājumu un atpūtieties komfortablā gaisotnē.

Labvēlīga diena – 1., 6.
Nelabvēlīga diena – nav.

VĒRSIS (21.04.-21.05.)

Pirmdiena būs ļoti veiksmīga diena, kad jūs varēsiet īstenot savus plānus. Ja darbā un kontaktos ar apkārtējiem ņemsiet vērā visas nianses, izdosies sasniegt lieliskus rezultātus. Iespējamas negaidītas pārmaiņas tuvāko cilvēku lokā, sadarbības piedāvājumi, kurus vēlams izskatīt. Pārmaiņas personīgajā dzīvē būs ļoti svarīgas, ja nolemsiet spert izšķirošo soli.

Labvēlīga dienas – 6.
Nelabvēlīga diena – 5.

DVĪŅI (22.05.-21.06.)

Laba iespēja atrisināt materiālos jautājumus. Jums izdosies visus pārliecināt, ja noteiksiet mērķi – pierādīt un īstenot savu ideju. Apkārtējie jums piekāpsies, būs ar mieru palīdzēt, jo jūs neatstāsiet viņiem citu iespēju. Nopietnākos darbus sāciet ceturtdien. Tuvās attiecībās nesteidzieties ar pārmaiņām. Labs laiks sakaru nostiprināšanai, savstarpēju nākotnes plānu apspriešanai.

Labvēlīga diena – 2., 7.
Nelabvēlīga diena – nav.

VĒZIS (22.06.-22.07.)

Būsiet uzmanības centrā. Ieklausieties un analizējiet notikumus. Pašreizējās tikšanās un pārmaiņas jūsu dzīvē nav nejaušas. Viss, ko jūs darāt, palīdzēs gūt labus rezultātus. Noskaņojieties pozitīvai notikumu attīstībai, atrodiet veidu, kā atbrīvoties no sasprindzinājuma, vairāk laika veltiet sportam. Mīlestība bagātinās jūsu dzīvi, ja nebūsiet tik piesardzīgi.

Labvēlīga diena – 1., 7.
Nelabvēlīga diena – 5.

LAUVA (23.07.-23.08.)

Nepārstrādājieties un nemēģiniet mainīt to, kam vēl nav pienācis laiks. Apkārtējie negribēs piekāpties un būs pārlieku emocionāli. Šo laiku varat veltīt darbiem, kurus veicat galvenokārt vienatnē. Personīgajā dzīvē veiksies, attiecības attīstīsies strauji. Taču, ja jūsu romāns tikko sācies, izrādiet iniciatīvu, citādi labvēlīgo iespēju varat palaist garām.

Labvēlīgas dienas – 7.
Nelabvēlīga diena – 2.

JAUNAVA (24.08.-23.09.)

Nedēļas sākumā jums raiti veiksies darbs, kur kaut kas jāsistematizē, jāsakārto. Patīkamu pārsteigumu var sagaidīt negaidīts sarežģītu uzdevumu atrisinājums vai gluži jaunas idejas. Piektdien esiet piesardzīgi situācijās, kurās jūs var mēģināt iesaistīt konfliktā. Kompromiss diezin vai būs iespējams, tāpēc neļaujieties apkārtējo provokācijām un mierīgi dariet savu darbu.

Labvēlīgas dienas – 4.
Nelabvēlīga diena – 6.

SVARI (24.09-23.10.)

Šonedēļ jums būs iespēja atvilkt elpu. Darbā īpašas pārmaiņas nav gaidāmas, tāpēc vairāk laika varēsiet veltīt savām interesēm. No otrdienas līdz ceturtdienai jums būs iespēja uzlabot savu ārējo izskatu – izveidot modernu matu griezumu, iegādāties apģērbu, apavus un skaistus aksesuārus. Piektdien var mazināties organisma pretošanās spējas infekcijām un emocionālām pārslodzēm.

Labvēlīga diena – 1.
Nelabvēlīga diena – 6.

SKORPIONS (24.10.-22.11.)

Jūsu spējas ilgu laiku gaidīt piemērotu brīdi var vainagoties panākumiem. Negaidīti mainīsies apstākļi, tāpēc būs ātri jāpieņem lēmumi un jārīkojas enerģiski. Pārmaiņas nāks par labu. Ieklausieties piedāvājumos, kurus saņemsiet no tālienes, arī tad, ja sākotnēji jūs tie pārsteigs.

Labvēlīgas dienas – 1., 7.
Nelabvēlīgas dienas – 3.

STRĒLNIEKS (23.11.-21.12)

Pašlaik ir ļoti svarīgi strādāt efektīvi, katru dienu rūpīgi plānojot savus uzdevumus. Sarunas un apspriedes būs veiksmīgas. Savukārt darbs reklāmas jomā pagaidām nenesīs gaidītos rezultātus. Konservatīvais noskaņojums un nepiekāpība prasīs attiecīgu risinājumu, ja vēlaties sasniegt savus mērķus.

Labvēlīga diena – 4., 5.
Nelabvēlīga diena – 1.

MEŽĀZIS (22.12.-20.01.)

Labvēlīgas iespējas jums pavērsies pirmdien un otrdien. Padomājiet, kādas dzīves jomas jāpamaina un rīkojieties, lai gūtu panākumus. Slēdziet darījumus. Personīgajā dzīvē jaunas iepazīšanās jums nenesīs veiksmi, palieciet uzticīgi vecajām, pārbaudītajām attiecībām. Brīvdienas veltiet atpūtai un savam hobijam.

Labvēlīga diena – 7.
Nelabvēlīga diena – 5.

ŪDENSVĪRS (21.01.-19.02.)

Jūsu attiecības ar apkārtējiem ievērojami uzlabosies. Šobrīd ir labs laiks dažu jūsu ideju īstenošanai. Pirmdien nosūtiet korespondenci vai piezvaniet, ja jūtat, ka tas var nākt jums par labu. Turklāt sarakste pašlaik var būt labs veids, kā atklāt savas jūtas, ja attiecības tikai nesen sākušās. Katrā gadījumā jums būs vajadzīgs pavisam neliels pamudinājums – un viss sāks virzīties uz priekšu.

Labvēlīga diena – 1.
Nelabvēlīga diena – 7.

ZIVIS (20.02.-20.03.)

Ļaujiet notikumiem ritēt savu gaitu. Neuzspiediet savu viedokli, neuzstājiet un nesteidziniet kolēģus, lai viņi ātrāk virzītu uz priekšu projektus. Iespējamas negaidītas pārmaiņas un jauninājumi, bet tas viss nesīs labumu. Piektdien nepieļaujiet konfliktus, samieriniet naidīgās puses un atrodiet kompromisu. Sestdien varat veikt mājokļa inventarizāciju un ģenerāltīrīšanu.

Labvēlīga diena – 1., 5.
Nelabvēlīga diena – 2.

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend