Nedēļas horoskops (15.05.-21.05.)

AUNS (21.03.-20.04.)

Mierīga nedēļa. Daudziem Auniem izdosies izmantot šī perioda tendences un radīt komfortablus apstākļus gan sev, gan apkārtējiem. Agrākās nepatikšanas, konflikti un pat naids var aizmirsties. Pieaugs enerģētiskais potenciāls, pārliecība. Gandarījumu sagādās tikšanas ar draugiem, interesantiem cilvēkiem un radoši meklējumi. Tuvu cilvēku dzīves pieredze var palīdzēt izvēlēties pareizo virzienu, kā arī pieņemt svarīgu lēmumu.

Labvēlīgas dienas– 15., 20.
Nelabvēlīga diena – 21.

VĒRSIS (21.04.-21.05.)

Vēršiem var rasties lieliskas iespējas nodibināt jaunus sakarus. Daudzi šīs zīmes pārstāvji izturēsies vienaldzīgi pret naudu, īpaši tie, kuri neizjūt tās trūkumu. Panākumus, slavu un prestižu viņi vērtēs augstāk par bagātību. Pēkšņu notikumu iespaidā var pasliktināties attiecības ar tuvu cilvēku. Nedēļas otrajā pusē jūs var pārņemt nemiers, nebūsiet apmierināti ar apkārtējiem.

Labvēlīga dienas – 20.
Nelabvēlīga diena – 15.

DVĪŅI (22.05.-21.06.)

Iespējams, Dvīņus gaida lietišķas un privātas tikšanās, būs jānoformē svarīgi dokumenti. Taču emocionāla nestabilitāte neveicinās savstarpēju sapratni. Cerības, ko saistīsiet ar gaidāmajiem notikumiem, var izrādīties veltas. Tieksme pēc pārmaiņām un atjaunotnes var mudināt meklēt atbalstu. Dvīņu entuziasms var pārvērsties pārmērīgā zinātkārē un kļūt par iemeslu izšķērdībai.

Labvēlīgas dienas – 19., 20.
Nelabvēlīga diena – 16

VĒZIS (22.06.-22.07.)

Saglabāsies pretrunīgās tendences. Sākumā viss ritēs savu gaitu, bet vēlāk prieki mīsies ar neveiksmēm. Garastāvokļa svārstības vai nespēja koncentrēties var traucēt veikt ikdienas darbus. Nedēļa saistīta ar aizvainojumiem, ilūzijām. Iespējams, Vēžus sarūgtinās to cilvēku vienaldzība, par kuru nesavtību viņi nav šaubījušies ne mirkli.

Labvēlīga diena – 21.
Nelabvēlīga diena – 19.

LAUVA (23.07.-23.08.)

ums var rasties iespēja nodemonstrēt savus talantus un spējas dažādā līmenī, paspīdēt sabiedrībā, piesaistīt pretējā dzimuma personu uzmanību. Var būt svarīgi notikumi personīgajā dzīvē, dāvanas, jaukas atmiņas. Zvaigznes neiesaka Lauvām apstāties no mainīt izvēlēto virzienu – labāk pabeidziet visu iesākto. Jūs var pārņemt ļoti spēcīgas jūtas – gan mīlestība, gan naids.

Labvēlīgas dienas – 15., 17.
Nelabvēlīga diena – 21.

JAUNAVA (24.08.-23.09.)

Labvēlīga nedēļa. Aizrautība un lielas darba spējas pozitīvi ietekmēs darba rezultātus. Nedēļas otrajā pusē var rasties nelielas grūtības, par kurām nevajadzētu pārlieku satraukties. Iespējams, jūsu aizrautība un tieksme gūt materiālu labumu neļauj vēsu prātu izvērtēt patieso situāciju un atsvešina no draugiem.

Labvēlīgas dienas – 16., 20.
Nelabvēlīga diena – 19.

SVARI (24.09-23.10.)

Šī nedēļa būs ļoti saspringta, esiet gatavi tam, ka jūsu principus un pasaules uzskatus gaida pārbaudījumi. Nepatīkamas vēstis vai melīga informācija var kļūt par iemeslu nepareizai darbībai. Iespējamas ilūzijas, vilinājumi, agresija. Saspringta gaisotne sabiedrībā var negatīvi ietekmēt jūsu psihi.

Labvēlīgas dienas – 17., 19.
Nelabvēlīga diena – 20.

SKORPIONS (24.10.-22.11.)

Nelabvēlīgs periods laulības slēgšanai, ceļojumiem, pārbraukšanai uz jaunu dzīvesvietu. Skorpionu raksturā izpaudīsies sarežģītākās un pretrunīgākās divus citu zīmju — Vēžu un Zivju – īpašības. Daudzi Skorpioni var kļūt piesardzīgi, viņi pēkšņi var izrādīt sašutumu, vētraini reaģēt uz kaut kādiem notikumiem, bet drīz vien nomierināsies un aizmirsīs notikušo.

Labvēlīga diena – 21.
Nelabvēlīga diena – 20.

STRĒLNIEKS (23.11.-21.12)

Zvaigznes ir labvēlīgas Strēlniekiem. Viņiem var izdoties ielikt labus pamatus turpmākajiem panākumiem. Šajā periodā būs kolektīvi pasākumi, jūs piedalīsieties apkārtējo cilvēku dzīvē. Iespējamas nelielas veselības problēmas. Emocionālā ziņā saspringta nedēļa. Strēlnieki var piedzīvot nelielu neveiksmi, sākot jaunu darbu, tāpēc var pasliktināties noskaņojums.

Labvēlīgas dienas – 15., 19.
Nelabvēlīga diena – 21.

MEŽĀZIS (22.12.-20.01.)

Iegūsiet iekšēju brīvību, prieku. Labs laiks laulības slēgšanai, ceļojumiem un pastaigām. Perioda otrajā pusē var būt satraukumi, ko izraisīs priecīgi notikumi. Lielisks laiks komunikācijai ar draugiem, viesu uzņemšanai. Piemērots laiks meditācijai, ārstnieciskām procedūrām.

Labvēlīga diena – 17.
Nelabvēlīga diena – 15.

ŪDENSVĪRS (21.01.-19.02.)

Nedēļas pirmajā pusē Ūdensvīri var konfliktēt ar tuviem cilvēkiem, nāksies uzklausīt kritiku. Būs daudz darba, tāpēc labāk dariet kaut ko vienu, bet kārtīgi. Nelabvēlīgs laiks kolektīvam darbam, jo var rasties problēmas ar dokumentiem, turklāt tās jums būs jārisina vienatnē. Neplānojiet lietišķas tikšanās, sapulces.

Labvēlīgas dienas – 16., 21.
Nelabvēlīga diena – 20.

ZIVIS (20.02.-20.03.)

Esiet piesardzīgi, lai nenozaudētu dokumentus, iespējama laupīšana, ugunsgrēks. Tikšanās ar senu draugu vai draudzeni var jūs iepriecināt, atgādinot dzīves laimīgākās dienas. Šajā laikā iespējama maldīšanās, vilinājumi. Daudzām Zivīm būs grūti tikt galā ar savu egoismu.

Labvēlīga diena – 18.
Nelabvēlīga diena – 16.

Iepriekšējais raksts

Nedēļas horoskops (01.05.-07.05)

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend