‘Apskrien Latviju’ – Arhitekts dodas ar kājām apkārt Latvijai

​​18. maijā 7:00 no Brīvības pieminekļa arhitekts un garo distanču skrējējs Dins Vecāns uzsāks īstenot Latvijā vēl nebijušu projektu, kura ietvaros 18 dienās plānots apskriet apkārt Latvijai. 100* km katru dienu 18 dienās pēc kārtas, kopā veicot aptuveni 1836 km.

Šim skrējienam, ar kuru Dins vēlas lauzt stereotipus par neiespējamām lietām, kā arī pievērst uzmanību un iedvesmot sabiedrību ticēt saviem mērķiem. Ikvienam interesentam bezmaksas ir iespēja pievienoties uz jebkuru distances garumu, no jebkuras vietas – vai tie būtu 500m, 5 km vai pat 50 km. Iespēju robežās skriešanas ātrums tiks adaptēts, lai arī mazajiem skrējējiem būtu interesanti un izaicinājums noskriet 50m izdotos kopā ar Dinu.
Skrējiena dalībniekiem būs iespēja pārliecināties un novērtēt mūsu zemes lielākos dārgumus – skaistākās pludmales un ziedošākās pļavas, atpazīstamus tūrisma objektus un mazāk zināmus ciematus.

Ekspedīcija ‘Apskrien Latviju’ nav tikai par to, cik fiziski daudz vari noskriet, bet arī par to, ka tieši ar ticību sev, motivāciju, apkārtējiem cilvēkiem, lietām un vietām, kas ikdienā mūs iedvesmo, mēs varam sasniegt šķietami neiespējamo.

Sekot līdzi skrējienam vari – šeit

Atsauces:
Teksts un informācija no mapon.com/apskrien-latviju/

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend