JAUKI: Dzīvnieciņi pirms un pēc adoptācijas

Mājdzīvnieki uzticas un lielā mērā ir atkarīgi no saviem saimniekiem. Tie mūs, cilvēkus, uzskata par savām ģimenēm, taču bieži vien tas viņiem liek vilties. Diemžēl, ir diezgan liela daļa cilvēku, kuri mājdzīvniekus adoptē, lai arī zina to, ka viņi nebūs spējīgi par tiem parūpēties. Tāpēc liela daļa no šiem dzīvniekiem pēc tam tiek pamesti novārtā.

Taču ne vienmēr viss beidzas slikti. Piedāvājam attēlus, kuros redzami dzīvnieciņi pirms un pēc adoptācijas.

1.

Gadu atpakaļ Džeiks tika atrasts zem automašīnas, vientuļš un gandrīz nosalis. Viņš bija tikai 4 nedēļas vecs un viņa māte bija pazudusi. Tagad viņš ir lielākais kaķēns ar visforšāko personību!

2.

3.

“Mans vīrs adoptēja šo kaķi, jo tas bija visskumjākais kaķis, kādu viņš bija redzējis. Kopš tā brīža viņi ir nešķirami.”

4.

“Mana Zoja dienā, kad es viņu atradu uz ielas un tagad”

5.

Kūpers tika atrasts vecā noliktavā pirms 4 gadiem. Viņam bija orgānu traucējumi žurku indes dēļ,bet šodien viņš ir izaudzis par laimīgu sunīti.

6.

Bear who spend 30 years in a cage recovers in a sanctuary


Lācēns, kurš 30 gadus pavadīja būrī, atgriežas rezervātā.

7.

8.

9.

10.

11.

“Pēc tam, kad sunītis tika pamests pakaļkāju un akluma dēļ, Lūks gadiem nobijies klīda pa ielām, ko tā arī nespēja saskatīt. Pēc adoptācijas un ieguldītiem lieliem līdzekļiem, Lūks tagad redz ar vienu aci un ir viens ļoti laimīgs puika”

Rūpēsimies par saviem tuvajiem!

LĪDZĪGIE RAKSTI

KOMENTĒ

Send this to friend