6 paņēmieni žilbinošākam smaidam

0

Daudzi sapņo par veselīgiem un skaistiem zobiem, bet tikai retais spēj un uzdrošinās tam veltīt nepieciešamos resursu.

Mēs piedāvājam dažas procedūras, kuras jūs varat izmēģināt mājās, un, kuras nekādā veidā nebojās jūsu zobus vai jūs pašus. Protams, šie paņēmieni nav regulāra zobārsta apmeklējuma aizstājēji, bet tie noteikti var uzlabot jūsu zobu krāsu un veselību.

Paštaisīta zobu pasta

Tējkaroti kurkuma samiksē ar tāda paša daudzuma kokosriekstu eļļu un 2-3 pilienus piparmētru eļļas. Izmanto šo miksu tāpat kā parasto zobu pastu – tā parūpēsies par zobu emālju, izbalinās zobus un atsvaidzinās elpu.

 

Tējas koku eļļa

Ja 5 pilienus ar 100% tēju koku eļļas atšķaidīsi ar glāzi ūdens, un skalosi muti katru dienu pēc zobu tīrīšanas – redzēsi baltākus zobus jau pāris nedēļu laikā. Lai efektu būtu lielāks, izmazgā zobus papildus ar pilienu šīs eļļas, taču nedari to pārāk bieži.

Zemeņu pasta

Paņem svaigas zemenes un saspaidi ar karoti. Sajauc tās ar jūras sāli, uzliec iegūto masu uz zobu birstes, un maigi tīri zobus pāris minūtes. Tad izskalo muti. Taču, lai aizsargātu zobu emalju, nemazgā zobus ar šo masu biežāk kā reizi divās nedēļās.

 

Kokosriekstu eļļa

Uzsmērē mazliet eļļas saviem zobi pirms mazgāšanas, un atstāj to tur uz minūtēm 15-20. Pēc tam iztīri zobus ar zobu pastu un atkārto šo paņēmienu 2 vai 3 reizes nedēļā.

Banānu miza

Banānu miza satur vielu, kas palīdz zobiem palikt ideāli baltiem. Paberzē banānu mizas iekšpusi pret zobiem no abām pusēm un pagaidi no piecām līdz septiņām minūtem. Pēc tam izmazgā zobus ar zobu pastu un izskalo muti. Vari šo atkārtot cik bieži vien vēlies.

Alveja

Lai iegūtu Holivudas smaidu, izmanto svaigu Alveju sulu vai iegādājies kādu dabīgu gēlu no šī augļa. Uzsmērē to uz zobiem, iemasē to ar zobu birsti un izskalo muti. Vari atkārtot šo paņēmienu katru reizi pēc zobu mazgāšanas un pēc pāris nedēļām tas smaids būs žilbinošs.

Protams, zobārsta apmeklējumu ar šiem paņēmieniem nedrīkst aizstāt. Mazgā zobus divas reizes dienā, nesmēķē, nedzer kafiju un viss būs kārtībā!

 

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.