Bezmaksas aplikācijas un atlaides no App Store

0

Nepalaidiet garām interesantas akcijas jūsu iPhone, iPad un Mac. Labākais šajās dienās.

Aplikācijas un spēles priekš iOS un macOS!

WorkBreaker

Izplatīts veids, kā paveikt vairāk – aplikācija velta jums laiku uz konkrēto darbību.

Taimeris palīdzēs koncentrēties un kontrolēs laiku, lai jums būtu vieglāk. Vajag tikai uzstādīt darba skaitu un intervālu starp viņiem. Cena: 3,23 eiro, bet šobrīd pieejama bezmaksas.

Ultimate Guitar: Chords & Tabs

Viena no labākajām aplikācija ģitāras mīlētājiem. Aplikācijā ir viss, kas vajadzīgs, un  iespēju skaits regulāri papildinās. Ir iespēja saglabāt vajadzīgās dziesmas, lai strādātu ar tām bez interneta pieslēguma. Papildus var pirkt vairākas citas dziesmas un skaņas.

Cena: 3,23 eiro, šobrīd ir bezmaksas.

TotalReader Pro

Īsts palīgs, lai lasītu grāmatas jūsu iPhone un iPad, kura atbalsta vairākus formātus no retajām grāmatām, un aplikācijai piemīt ļoti daudz dažādu funkciju. Ja jau ilgi meklējāt aplikāciju, kura māk visu, tad TotalReader ir tieši domāta jums.  

Cena: 5,34 eiro, bet šobrīd maksā 41 centu.

Flick Champions Winter Sports

Ziemas sporta veidi. Kuram gan tādi nepatīk? Braukājam ar slēpēm, snovbordu, slidām, piedalamies hokeja spēlēs un biatlona sacensībās. Spēle priecē ar patīkamu grafiku un ar interesantiem tēliem LEGO stilā.

Cena: 3,23 eiro, šobrīd pieejama bezmaksas.

Lumino City

Nereāli skaists piedzīvojums. Spēle ievilina ar savu mierīgo un mājīgo grafiku. Sižets stāsta mums par mazu un ļoti interesantu meintenīti, kura meklē savu vectēvu-izgudrotāju, kurš ir pazudis vietējā ciemā. Risinot interesantus uzdevumus, mēs varam sekot skaistiem skatiem un personāžu darbībām.

Cena: 5,34 eiro, šobrīd pieejama par 3,29 eiro

Jauku dienu, Jūsu Manfy.lv

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.