Telefons, kas spējīgs tikai piezvanīt un nosūtīt sms – vai tas atrisinās mūsu atkarību no telefoniem?

0

Bruklinā esošs startup uzņēmums Light ir uzstādījuši neiespējamu mērķi – piespiest cilvēkus atteikties no viedtalruņiem.

2014. gadā tika radīts šis startup uzņēmums un jau gadu vēlāk viņi prezentēja pirmo produktu – Light Phone. Šis telefons bija paredzēts tikai zvaniem, un spēja parādīt arī pareizu laiku. Bet… tas arī viss. Šī telefona galvenais mērķis bija sniegt lietotājam to, kam telefons sākotnēji tika paredzēts – lai sazinātos. Tam nebija iespēja nosūtīt un saņemt īsziņas, nebija arī iespēja ieiet Instagramā vai Twitter. Tāpat arī tam nav kameras vai epasta aplikācijas. Pēc pieejamās informācijas, Light ir spējuši pārdot vairāk kā 10000 telefonus 50 dažādās valstīs.

Taču tagad, Light ir atgriezušies ar jaunu produktu, Light Phone 2, kas ir pirmās versijas uzlabojums.

Jaunais telefons ir daudz jaudīgāks un sevī iekļauj svarīgākās funkcijas – iespēju piezvanīt un saņemt zvanu, nosūtīt un saņemt īsziņas un iegūt norādes navigācijā. Sociālie tīkli un citi uzmanības novēršanas rīki nav pieejami.

Jaunajam modelim ir arī modinātājs, lielāks skaļrunis un fiziskas pogas. Pastāv arī iespēja pāradresēt zvanus no vecā telefona, izmantojot Lights datora aplikāciju. Tāpat arī jaunajā modelī ir iespējams saglabāt kontaktus.

Lai arī telefons nepiedāvā aplikācijas, tam ir iespēja pieslēgties internetam (4G LTE), lai, piemēram, iegūtu nepieciešamās norādes. Light Phone 2 arī ir pievienota austiņu ligzda un jaunais modelis pieejams baltā vai melnā krāsā.

Liels bonuss šim telefonam ir tā izmērs – tas ir tikpat liels kā kredītkarte, un tikai 6.5 mm biezs. Cena: sākot no 250$ (pirmās 25 dienas), pēc tam tas maksās 400$.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.