DVĪŅI

0 81

DVĪŅI (22. maijs – 21. jūnijs)  

Temperaments: sangviniķis, enerģisks, nervozs, viegls, mainīgs.

Pozitīvās rakstura īpašības: apbrīnojams dzīvīgums un darbīgums, godīgums un labsirdība, krietnums un augstsirdība, labvēlība un labdarība. Saskaņots intelekts un intuīcija, ātra uztvere, jūtīgums, bagāta fantāzija un spilgta iztēle.

Negatīvās rakstura īpašības: vieglprātība un vējainums, virspusējība, mainīgums, nepastāvība, neuzticamība, nekautrīgums, pārsteidzība lēmumos un darbībā.

Profesionālās darbības sfēras: intelektuāls darbs, rakstu darbi, prese, zinātnes un tehnikas pasaule, māksla, komercdarbība. Ģeogrāfija, diplomātiskais dienests, jurisprudence, psiholoģija, pedagoģija, filoloģija, matemātika, medicīna, starpniecība, mākleris. Gaisa un jūras flote. Radioraidījumu un televīzijas darbinieks, kritiķis.

Sieviete −sekretāre, tulkotāja, stenogrāfiste, stjuarte. Profesija, kurā vajadzīga roku veiklība. Transporta sfēra. Dvīņiem visai bieži pirmā profesija, specialitāte, amats, darbs ar laiku ļoti mainās. Liela daļa Dvīņu pamet vecāku māju vai dzimto vietu vai aizbrauc uz citām valstīm.

Dzīvesstils: no vienas puses vērsti uz visu reālo, praktisko, konkrēto, bet no otras −uz ideālo, intelektuālo un garīgo. Ļoti aktīvi un dinamiski, ātri, veikli un apsviedīgi, ar zelta rokām. Pārāk nervozi un nemierīgi, bieži ieslīgst galējībās un ne vienmēr pabeidz iesākto. Prāts smalks un lokans, bet ļoti sadrumstalots, sašķelts, virspusējs. Labākais palīgs ir asprātība un atjautība, fantāzija un iztēle, izgudrotāja gars un racionalizatora spējas.

Saskarsme ar Dvīņiem: jāizturas nepiespiesti, viegli, jābūt jautram, humora pilnam. Dvīņi mīl bumbu un prāta spēles.

Attiecības: mīlestības un laulības jomā, laulāto un ģimenes dzīvē traucē virspusējība un īstu, dziļu jūtu nepietiekamība. Intelektuālā puse ir pārsvarā pār emocionālo.

Vīrietim partneri dzīves laikā mainās vairākas reizes. Ja viņš nebūs labā prātā, līdzcilvēku sagaida liekulība, meli un taktiska viltība, cietsirdīgi un aizskaroši vārdi.

Dzīve bez Dvīņu sievietes būtu kā svētku pīrāgumīkla bez rauga, kā mīlas gulta bez pēļiem, kā meitene bez šarma. Pirmkārt, viņa ir lieliska sarunu biedrene − inteliģenta, moža un spilgta, asprātīga. Otrkārt, viņa viegli un ātri sadraudzējas ar cilvēkiem, var sarunāties par jebkuru tēmu, kuru tikai piedāvās. Un vēl viena interesanta rakstura iezīme − patīk kolekcionēt savus pielūdzējus. Patīk, ka iekaro inteliģenti, franču manierē, pagājušā gadsimta stilā. Tas vīrietis, kurš spētu Dvīņu sievieti atmodināt pa īstam, diemžēl ierodas tik vēlu, ka no visa brīnišķīgā mīlas nektāra palicis tikai pliekans strēbiens. Visu dzīvi meklē sev nolemto, savu bruņinieku, princi.

Rūpes par sevi: labākās zāles ir komunicēšanās ar cilvēkiem, kam uzticas. Nedrīkst aizmirst arī par sporta nodarbībām. Dvīņiem ir unikāla iespēja palikt mūžam jaunam, ja pareizi ēd, pietiekami izguļas, uzturas svaigā gaisā.

Uzturam jābūt vieglam, ogļhidrāti ir nepieciešami smadzeņu darbībai. Jāēd nelielām porcijām, regulāri un pie normāla galda, nevis skrienot, pie datora vai lasot avīzi.

 

Ķermeņa un organisma vājās vietas: augšējās ekstremitātes no delnām un pirkstiem līdz pleciem. Elpošanas ceļi: traheja, bronhi, plaušas, īpaši plaušu augšdaļa. Mēle. Visa nervu sistēma.

 

Krāsa: oranži dzeltena un zeltaini zaļa.

Metāls: dzīvsudrabs.

Flora: kazenes, kārkls, jasmīns, pīlādzis, nātre, tītenis.

Dzīvnieks: vērsis, mērkaķis, lapsa, gailis, papagailis, visi dziedošie putni, čūskas, zirnekļi, bites, skudras.

Dvīņa zīmē dzimušās slavenības: Merilina Monro, Andželīna Džollija, Mērija Keita un Ešlija Olsenas.

Avots: Zima, D., Zima, N., & Uspenska, M. (2011). Visi Horoskopi. Rīga: “Vieda”

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.