LAUVA

0 165

LAUVA (23. jūlijs – 23. augusts)

Temperaments: viegli holērisks ar stipri izteiktām pašcieņas jūtām.

Pozitīvās rakstura īpašības: lepnums, pašpārliecinātība, augstsirdība, laipnība, godprātība, izlēmība, kaislīgums, drošsirdība, bezbailība, uzticība, godīgums, atklātība, labsirdība, darba spējas, daiļrunība.

Negatīvās rakstura iezīmes: lepnība, augstprātība, uzpūtība, nekaunība, despotisms, varaskāre, nervozums, nemiers, cietsirdība, nežēlība, nodevība, manierīgums, sevis izrādīšana, tieksme pēc spožuma un greznības.

Profesionālās darbības sfēras: labvēlīgas tās profesijas, kurās var izmantot izgudrotāja un racionalizatora dotumus, ātru reaģēšanu un tieksmi vadīt. Lielisks organizators un vadītājs, kuram ir autoritāte starp savas profesijas ļaudīm, augsts prestižs un reputācija apkārtējā pasaulē. Realizējas valsts dienestā. Lauvas ir visu rangu vadītāji. Panākumus sasniedz zinātnēs, kas saistītas ar mehānismiem, mašīnām un iekārtām. Lauvu var sastapt starp juvelieriem, bet spilgtākās virsotnes sasniedz mākslas pasaulē. Lauva var kļūt par vadītāju un rīkotāju lielos kompleksos, uzņēmumā, fabrikā, veikalā, par slimnīcas galveno ārstu, visāda veida biroju un kantoru vadītāju, bet politikā − par partiju līderi. Sievietei ir labas dotības reprezentēt, pārvaldīt un vadīt pakļautos. Viņas rokās uzplaukst modes saloni, tekstilindustrija, luksusa preču un rotājumu, dārglietu un juvelierizstrādājumu, dekoratīvās mākslas un interjera veikali, mēbeļu ražošana, parfimērijas sektors, masāžas un kosmētiskie saloni, frizētavas.

Dzīvesstils: dzīve sit augstu vilni. Lauva ir dzimis līderis, ar vēlmi būt redzams − spīdēt un valdīt. Patīk daba, dzīvnieki. Lauva ir slavens ar savu viesmīlību, devīgumu un izšķērdību. Galvenais − slava, gods, tituli, apbalvojumi, lielas lietas, popularitāte un atpazīstamība. Nerīkosies pret savu gribu un nesamierināsies ar otršķirīgu vietu. Pārlieku lielā lepnība, takta trūkums rada kļūdas un misēkļus. Lauva ir samērā naivs, tāpēc viegli iekrīt dažādās lamatās.

Saskarsme ar Lauvu: nepieciešami aplausi, uzslavas, atzīšana. Patīk, ja viņa darbošanās tiek ievērota un atzinīgi novērtēta. Lietišķās sarunās jārunā konkrēti, ievērojot lietas būtību, atklāti jārunā par problēmām. Lauva bieži var šķist skarbs, rupjš, vulgārs, bet būtībā ir ļoti labsirdīgs. Lai viņu pārliecinātu, nepieciešami loģiski pierādījumi, dzīvi fakti.

Attiecības: kā draugi ir uzticīgāki nekā laulībā. Tieksme pēc izlaidīga dzīvesveida, nepastāvība un nekārtība attiecībās var radīt vientulību un nabadzību.

Vīrietim Lauvam ir jābūt pirmajam puisim ciemā. Augstas prasības pret dzīvi un partneri, kaut arī pats sev dod atlaides. Ļoti daudz grandiozu ideju un plānu, kuru realizācija prasa milzīgus naudas līdzekļus. Spējīgs šķirties no mīļotās meitenes un apprecēties ar, teiksim, pārtikušu atraitni, lai tikai panāktu savu. Ļoti temperamentīgs un kaislīgs, parādot uzmanību sievietēm, daudz runā par sevi, savām iespējām un dotumiem. Ja vīrietis pa īstam ir par kādu ieinteresēts, kļūst par īstu kārdinātāju un dedzīgu mīļāko. Pirms izšķirties par laulībām, ilgi izsver, tāpēc arī bieži apprecas aiz aprēķina. Lauvas sievai ir jāatceras, ka savu vīru Lauvu nekad nedrīkst pazemot citu acīs.

Sieviete Lauva ir brīnišķīga saimniece, lieliska sieva un mīloša māte. Tāpat kā Saule visiem dāvā savus siltos starus, šī sieviete atdot visu sirds siltumu, neprasot par to nekādu pateicību. Viņa ir dzīvespriecīga un dzīvot protoša, kārtīga un darbīga. Neraugoties uz to, ka līdz precībām viņu ielenc vesels pielūdzēju bars, kā likums, gadījuma sakari neatrod auglīgu augsni. Paflirtēt viņai, protams, patīk, bet līdz laulībām viņa cenšas saglabāt veselo saprātu, neļaujoties gadījuma vilinājumiem. Vīriešos viņa labi orientējas un ātri tiek vaļā no nevēlamā pielūdzēja. Dažas gan pagadās kā ražīgas ābeles, kuras reizēm novāc tās likumīgais saimnieks, bet palaikam laupa garām staigājoši klaidoņi… Sieviete drošsirdīgi un nelokāmi cīnās par savu izdzīvošanu, par savu bērnu un tuvinieku pastāvēšanu, kuriem paliek uzticīga līdz pat mūža beigām.

Organisma un ķermeņa vājās vietas: sievietei − kreisā acs, vīrietim − labā acs, muguras augšdaļa, sirds, aorta, sirds asinsvadu sistēma, mugura, mugurkauls, muguras smadzenes, ribas, diafragma, arteriālā asinsrite.

Krāsa: purpursarkans un dzelteni zaļš.

Metāls: zelts.

Flora: anemone, anīss, kumelīte, piparmētra, prīmula, lavanda, dzeltenā lilija, magones, safrāns, rozmarīns, krizantēmas, kartupeļi, baklažāni, kabači, pupiņas, sīpoli, ķiploki, selerijas, kāposti, dilles, zirņi, auzas, gurķi, arahiss, rudzi, kakao, saulespuķes, kvieši, vilkābele, ķirši, ozols, palma.

Dzīvnieks: lauva, briedis, ērglis, gulbis, gailis, vanags, plēsoņas.

Lauvas zīmē dzimušās slavenības: Napoleons l Bonaparts, valdniece Kleopatra, Nīls Ārmstrongs, Koko Šanela, Madonna, Arnolds Švarcenēgers, Bils Klintons, Baraks Obama, Jennifer Lopez.

Avots: Zima, D., Zima, N., & Uspenska, M. (2011). Visi Horoskopi. Rīga: “Vieda”

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.