ŪDENSVĪRS

0 85

ŪDENSVĪRS (21. janvāris – 19. februāris)

Temperaments: sangvinisks, raksturīgs ķermeņa un gara kustīgums.

Pozitīvās rakstura īpašības: uzticamība un pastāvīgums visā. Laipnība un labvēlība, dāsnums, līdzjūtība un žēlsirdība, uzticība tuviniekiem, draugiem un domubiedriem. Lielas spējas ātri un viegli nodibināt sakarus un kontaktus kā lietišķo attiecību jomā, tā arī mīlestības un draudzības sfērā.

Instinktīva citu cilvēku sajušana. Ir savs noteikts redzējums sociālajā sfērā. Spēja koncentrēties uz kaut ko vienu.

Labi formulēti spriedumi, loģiskums. Liela neatlaidība un uzņēmība, izturība un pacietība. Patstāvība uzskatos un domās. Oriģinalitāte domāšanā un spīdošs profesionālisms. Bieži parādās arī fenomenālas spējas.

Negatīvās rakstura iezīmes: patika izrādīties. Var sprēgāt un spīdēt sabiedrībā bez kādas jēgas, garīguma un domu izpausmēm.

Profesionālās darbības sfēras: jaunatklājēji, kas it kā jūt nākotni, paredz turpmākos notikumus, perspektīvas, iespējas. Ūdensvīriem dzīvē ir divi veiksmīgi ceļi. Viens vedīs uz mākslas pasauli, īpaši literatūras, poēzijas un dramaturģijas virzienā, bet otrs − zinātnes un tehnikas pasaulē, kur īpaša nozīme var būt kosmosa, atomu un skaitļošanas tehnikai, mašīnu un kuģu būvniecībai, sakaru un transporta tehnikai, radio un TV.

Liela Ūdensvīru daļa ir aizņemta jaunāko tehnoloģiju laukā. Zinātnē iecienītākie virzieni − psiholoģija un parapsiholoģija, psihioanalīze, frenoloģija, grafoloģija, psihiatrija, psihoterapija, filozofija un dabas zinātnes, astronomija un astroloģija, dzīves reformas un izpēte ēdināšanas un higiēnas jomā.

Medicīnā ir labi homeopāti un psihoterapeiti, psihiatri un neiropatologi. Vienkārši oriģināli dīvaiņi. Ūdensvīri ir izdevušies gidi, pavadoņi. Sievietes vairāk sastopamas izdevniecībās un preses birojos, bibliotēkās un grāmatu veikalos. Patīk pedagoģija, dejas un vingrošana, vokālā māksla, profesijas, kas saistītas ar braucieniem, komandējumiem un ceļojumiem.

Dzīvesstils: Ūdensvīrs − sabiedrības draugs, drauds visiem morālistiem un pasaules diktatoriem. Ūdensvīri ir ideālisti un utopisti, filozofi un domātāji, revolucionāri un dumpinieki. Savas personiskās idejas un plānus pat pret jebkuru oponentu gribu īsteno cieši un pārliecināti, ar lielu neatlaidību un patstāvību, izturību, pacietību un īpašu oriģinalitāti.

Visas attiecības ar apkārtējo pasauli − biedrošanās, sakari un kontakti − ir atkarīgas no simpātijām vai antipātijām. Ļoti sabiedrisks, bet tajā pašā laikā neatkarīgs un patstāvīgs, ļoti ekscentrisks un ekstravagants. Iekšējā un garīgā daba ir visai apbrīnojama, bet tās atklāšanai nepieciešams spēcīgs ārējs impulss, kas varētu piespiest to darboties.

 

Saskarsme ar Ūdensvīru: sarunas laikā šķiet, ka viņš visam piekrīt, bet pēc tam, sarunas nobeigumā, viņš pēkšņi pieņem pavisam citu lēmumu. Lai biedrotos ar viņu, nekādu stingru likumu nav. Bet, lai iegūtu kādu pozitīvu rezultātu sarunās un pārrunās, ieteicams laikus uzzināt viņa rakstura un tikumu stiprās un vājās puses. Dažādus lēmumus vajag pieņemt, pēc iespējas neatliekot uz rītu, jo tad jau vilciens būs aizgājis.

 

Attiecības: Ūdensvīrs iemīlas pēkšņi un mērķtiecīgi. Vairākums Ūdensvīru ir brīnišķīgi draugi, uzticami līdzgaitnieki un domubiedri, kam patīk Mēness un bezmēness naktis, ugunskuri un kamīni, kad var no visas sirds izpļāpāties.

 

Vīrieti raksturo neatlaidīga pašapliecināšanās, pastāvīgs garīgums un nestandarta domāšanas spējas. Kādu laiku viņam viss iet kā pa sviestu, bet pēkšņi un negaidīti kā zibens spēriens no skaidrām debesīm liktenis veic krasu pagriezienu un pārkārtojumus ar visai neparedzamām sekām. Savdabība mīlas sfērā: eksperimentē, analizē savas tikšanās un intīmo dzīvi ar meitenēm no visdažādākajām Zodiaka zīmēm, kamēr neatrod to vienu vienīgo.

Piespiest viņu pārkāpt dzimtsarakstu biroja slieksni var tikai pēc visai garas sagatavošanās. Pat likumīgi noformējot laulību, ne uzreiz atteiksies no iepriekšējā dzīvesveida. Lielisks sarunu biedrs kopīgos ceļojumos, bet, tiklīdz partnere sāk risināt sarunu un spriest par precēšanos un visādiem ģimenes dzīves labumiem, viņš klusi un nemanāmi pirmajā izdevīgajā brīdī izgaist kā mākonītis pusdienlaikā.

Sieviete ir gaiša un jautra, iznesīga un laipna, gaisīga un apburoša, vienlaikus ar nopietnu attieksmi pret dzīvi un ilgām pēc acumirklīga, gadījuma rakstura mīlestības piedzīvojuma. Brīnišķīga draudzene, nesavtīga un smalkjūtīga dvēseles mierinātāja. Pret jebkuru vardarbību un piespiešanu, ko viņa akli neieredz, acumirklī dzimst tāda spītības un ietiepības enerģija, cik desmit ēzeļiem kopā.

Interesanta un asprātīga sarunu biedre, lieliski dejo, jebkurā pasākumā, jebkurā nodarbē viņa ienes savu klātbūtnes spožumu. Atrodas mūžīgos meklējumos, jo pelēkā ikdiena nav viņas liktenis. Nav viltīga un nav arī aprēķinātāja. Ar savu personisko labumu un izdevīgumu gandrīz nemaz nerēķinās. Ūdensvīru sievietes bija pirmās, kas stājās uz barikādēm cīņā par emancipāciju un vienlīdzību, un pirmās arī cieta tādēļ.

Organisma un ķermeņa vājās vietas: ceļi un kāju ikri, potītes un kāju pirkstu locītavas, sirds un visa nervu sistēma.

Krāsa: zilizaļš un pelēks.

Metāls: urāna rūda.

Flora: vīraks, mirres, bumbieri, neaizmirstulītes, ceriņi, apse, alpu roze, majorāns.

Dzīvnieks: auns, pāvs, visi ūdensputni.

Ūdensvīra zīmē dzimušās slavenības: Galileo Galilejs, Abrahams Linkolns, Kristians Diors, Bobs Marlijs, Džons Travolta, Džastins Timberleiks, Parisa Hiltone.

Avots: Zima, D., Zima, N., & Uspenska, M. (2011). Visi Horoskopi. Rīga: “Vieda”

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.