VIDEO: OLAS laiž klajā jaunu klipu kopā ar nikolaju puzikovu

Attēls: YouTube.com/DelisTV
0 6

Šodien, 8. martā, Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldē norisinājās preses konference, kurā hiphopa duets OLAS, Nikolajs Puzikovs un Rīgas pašvaldības policija prezentēja jauno videoklipu dziesmai “Policists”.

Līdz ar jauno dziesmu OLAS paziņojušas, ka ilgi gaidītais pirmais apvienības albums pie sabiedrības nonāks Lieldienās. Šī albuma nosaukums būs “IR KLĀT”, un tā saturu veidos gan līdz šim pazīstamākas apvienības dziesmas, gan arī jaunumi. Plānota arī koncerttūre “VAI TU ESI GATAVS?”, kuras noslēguma lielkoncerts notiks koncertzālē “Paladium Riga”, 26. maijā.

Apvienība OLAS radās kā humora projekts 2014. gadā, kurā apvienojās kādreizējie kursa biedri Žanis Pavlovskis un Arvis Šķirus jeb Reiks. Šobrīd OLAS ir viena no vispopulārākajām hiphop apvienībām Latvijā. Arī sociālajos tīklos OLAS ir izpelnījušās atzinību, apvienības videoklipu skatījumi YouTube pārsniedz 20 milijonus un Instagramā abi reperi kopīgi savākuši 90 tūkstošus sekotāju, kas Latvijas tirgum ir milzīgs skaitlis. Līdz šim OLAS savus klausītājus priecēja ar atsevišķām dziesmām un videoklipiem, bet šajā pavasarī, beidzot, tiks izdots debijas albums.

Noskaties video:

Video no YouTube.com/DelisTV

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.