Kāpēc attiecības mūsdienās ir tik trauslas?

0 13

1. Mēs neesam sagatavoti.

Bieži vien, mēs neesam gatavi meklēt kompromisu un upurēt sevi. Mēs negribam gaidīt, bet gribam visu tagad un uzreiz. Mēs neļaujam mūsu jūtam augt dabiski, bet ierobežojam to ar domām – kā man vajadzētu justies tagad.

2. Mēs jaucam mīlestību ar citām jūtām.

Cilvēka dabā ir apmierināt savas vajadzības. Mēs pārāk bieži gribam kādu satikt, kurš ar mums varētu aiziet uz kino vai bāru, nevis kādu, kurš mūs saprot vai atbalsta grūtā brīdī. Mums nepatīk dzīvot garlaicīgu dzīvi, un tāpēc mēs meklējam pozitīvus un jautrus kompanjonus, lai savu dzīvi pārvērstu piedzīvojumā. Taču, ne vienmēr šie kompanjoni ir labākais, kas tev varētu būt.

3. Rutīna.

Pēc kāda laika, mēs pierodam pie tā, kas mums ir. Un loģiski, ka mēs sākam meklēt kaut ko jaunu pēc kā tiekties. Bieži vien, tās vairs nav attiecības vai mīlestība, bet gan materiāls labums. Rezultātā, koncentrējoties uz materiālo labumu, mums vairs nepietiek laika vienam otram.

4. Mēs gribam tūlītēju rezultātu.

Kad mēs iemīlamies, mēs gribam, lai mūsu attiecības jau būtu nobriedušas. Taču, šis attiecību briedums, tāpat kā savstarpēja sapratne, nāks ar laiku.  Mūsdienās, lielākā daļa cilvēku uzskata, ka nekas nav vērtīgāks par paša laiku, pat attiecības.

5. Kvantitāte ir svarīgāka par kvalitāti.

Daudzi no mums izvēlas pavadīt katru stundu ar citu cilvēki, tai vietā, lai pavadītu visu dienu ar vienu. Mūsdienās pastāv tāds viedoklis, ka ir labāk satikties ar cilvēkiem nekā tos iepazīt. Mēs esam mantkārīgi, sākam attiecības, bet izbeidzam tās tiklīdz atrodam “labāku” variantu. Mēs nesniedzam citiem labāko, ko viņiem varam sniegt, bet sagaidām pretī, lai pret mums izturētos perfekti.

6. Mēs kļūstam atkarīgi no tehnoloģijām.

Tehnoloģijas ir satuvinājušas mūs, tik ļoti satuvinājušas, ka dažreiz ir grūti paelpot. Ziņas, balss ziņas, video zvani ir aizstājuši aci-pret-aci saziņu. Mums vairs nevajag pavadīt laiku kopā, lai uzzinātu kaut ko viens par otru. Mēs jau to visu zinām, mums vairs nav par ko runāt.

7. Mēs nevaram palikt uz vietas ilgstoši.

Daudzi no mums uzskata, ka viņi nav radīti attiecībām. Mēs negribam palikt uz vietas, veltīt savu dzīvi vienai personai. Mēs gribam izvairīties no visa, kas ir patstāvīgs.

8. Mēs kļūstam seksuāli atbrīvoti.

Mūsu paaudze ir atdalījusi seksu no mīlestības. Pirmkārt, cilvēkiem ir sekss, un tikai tad viņi spriež vai vēlas būt kopā. Šodien, ārlaulības sekss ir normāls, un “brīvās attiecības” un “vienas nakts sakari” ir kļuvuši par mūsu dzīves sastāvdaļu.

9. Mēs pārāk paļaujamies uz loģiku.

Tikai retais mūsdienās var mīlēt no visas sirds un pārvarēt grūtības, ko izraisa laiks un attālums.

10. Mēs baidāmies no pārāk daudz lietām.

Mēs baidāmies no jaunām attiecībām, no vilšanās, emocionālajām sāpēm, un salauztām sirdīm. Tas ir iemesls, kāpēc mēs savās dzīvēs neielaižam cilvēkus. Mēs uzbūvējam sienas apkārt sev, un bieži vien tās ir tik biezas, ka paši no tām ārā vairs netiekam.

11. Mēs vairs nenovērtējam attiecības.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.