Astoņgadīgs puisēns ar mašīnu aizved savu izsalkušo māsu uz McDonalds

0 10

Kāds astoņus gadus jauns puisēns bez tiesībām vadīt automašīnu nogādāja sevi un savu 4 gadus jauno māsiņu uz McDonaldu.

Svētdienas vakarā Ohaijo štata policija saņēma vairākus zvanus par to, ka mazs zēns ir atbraucis ar mašīnu uz McDonald Drive.

Puisēns un viņa māsa esot gribējuši čīzburgerus, bet vecāki esot gulējuši, sacīja policija. Tajā mirklī viņš izlēma to mainīt un rīkoties.

“Puisēns iemācījās vadīt automašīnu YouTube. Iespējams, viņš paskatījas video 5 minūtes un bija gatavs braukt,” sacīja policijas virsnieks Džeikobs Koehlers.

Viņš iesēdās tēva busiņā ap pulkstens 20:00 vakarā kopā ar mazo māsu. Liecinieki pastāstīja policijai, ka viņš prasmīgi esot izbraucis līkločus pie McDonalds restorāna, sekojot ceļa zīmēm, noteikumiem un nepārsniedzot ātrumu.

“Viņš neaizskāra neko ceļā no mājām uz McDonaldu… Tas ir neticami!” Koehlers teica.

McDonalds darbinieki pastāstīja, ka sākumā viņiem likās, ka viņi tiek izjokoti, jo pie stūre sēdēja mazs puika ar savu krajkasīti rokās. “Darbinieki uzskatīja, ka vecāki atrodas aizmugurē, bet acīmredzot tā nebija,” Koehlers teica.

Policija pastāstīja, ka puisēns esot sācis raudāt, kad uzzinājis, ka ir izdarījis kaut ko sliktu. Viņš policistiem pastāstīja, ka tā ir viņa pirmā reize pie stūres.

Mazo centieni nebija velti – viņi tāpat dabūja nobaudīt savus čīzburgerus, nagetus un kartupeļus, kamēr gaidīja savus vecākus ierodoties tiem pakaļ.

Nekāds sods netika piemērots, bet nav zināms vai vecāki bērnus sodīja.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.