Jauns pētījums atklāj – ko vīrieši sagaida no seksa?

0 12

Jaunā pētījumā Amerikā, kurā piedalījās vairāk kā 2000 pieaugušo, atklājies, ko tad īsti vīrieši sagaida no seksa. Zinātnieki no Indianas universitātes veselības departamenta atklājuši, ka maiga romantika un mīlestība ir viena no visaugstāk novērtētajām vērtībām seksa laikā gan vīriešu, gan sieviešu vidū, pretēji uzskatam, ka vīriešiem tas nepatīk.

Maiga romantika un mīlestība sevī iekļauj arī skūpstīšanos, maigošanos un apskāvienus.

Debijs Herbeniks (Debby Herbenic), pētījuma autors, atklāj:

Pretēji dažiem stereotipiem, esam atklājuši, ka romantika un mīlestība ir visaugstāk novērtētā vērtība seksa laikā gan starp vīriešiem, gan sievietēm. Tā sevī iekļauj skūpstīšanos seksa laikā, maigošanos, romantiskāku sagatavošanos, pozitīvus vārdus un komplimentus utt.

975 vīriešiem un 1046 sievietēm, vecumā no 18 līdz 91 gadam, tika uzdoti jautājumi par viņu seksuālo uzvedību, fantāzijām, un lietām, ko viņi ir izmēģinājuši gultā. 39% sieviešu un vīriešu uzskata, ka komplimenti seksa laikā ir ‘ļoti pievilcīgi’, un 33% uzskata, ka romantiski sagatavota istaba ir atslēga un veiksmīgu vakara noslēgumu.

91 % no visiem dalībniekiem bija heteroseksuāļi, no kuriem 80% ir bijusi saskarsme ar masturbāciju, vaginālo vai orālo sekss.

Protams, atceries, ka šis ir tikai pētījums. Pilnīgi iespējams, ka tavs partneris gultā priekšroku dos pātagai nevis apskāvieniem!

 

 

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.