Prezentēts pats mazākais mobilais telefons pasaulē

0 11

Parastie “podziņtelefoni”, kuriem nav viedtālruņu funkciju, joprojām ir diezgan populāri, un tie tiek ražoti lielā daudzumā un uz tiem ir ļoti liels pieprasījums. Pat šādu telefonu ražotāju vidū var sastapt dažādus eksperimentus. Kompānija Clubit New nesen prezentēja pašu mazāko mobilo telefonu Zanco Tiny T1.

Ko šis mazulis spēj darīt? Rakstīt īsziņas, zvanīt… Un viss! Nekādu tev ne spēļu, ne aplikāciju, mūzikas, kalendāra un interneta. Šis telefons būtu labi piemērots maziem bērniem vai cilvēkiem, kuriem viedtālruņu funkcijas nav vajadzīgas. Tam ir pilnizmēra klaviatūra un maziņš melnbaltais ekrāns, kurš platumā ir tikai 12,5 mm! Šeit jums nebūs pieejams 3G vai LTE, tikai EDGE, simkrates formāts ir nano-sim.

Pats interesantākais visā šajā stāstā ir telefona izmēri. Gabarītos tas ir 46,7 x 21 x 12 mm, bet svars ir… uzmanību… 13 grami! Telefons augstuma ziņā ir mazāks nekā divas 2 eiro monētas. Akumulatora pietiek 3 dienām gaidīšanas režīmā un 3 stundām sarunu režīmā, uzlāde notiek caur novecojošo microUSB.

Uz šodienu specifikācijas izskatās smieklīgas –

  • Telefonu grāmatiņa uz 300 numuriem;
  • Atmiņas pietiek 50 īsziņām un 50 zvaniem;
  • 32 MB RAM un tikpat iebūvētās atmiņas;
  • 13 zvanu signāli.

Kāda tam būs cena?

Telefonu jau var rezervēt priekš sevis, tas maksā 30 mārciņas (apmēram 34 eiro). Piegādes sākums tiek plānots uz 2018. gada maiju.

Šis projekts tika palaists start-up platformā Kickstarter, kurā tas ir salasījis jau vairāk nekā 9 tūkstošus dolāru no 33,5 tūkstošiem nepieciešamo, lai uzsākt ražošanu  Naudas līdzekļu vākšana notiks vēl 34 dienas.

Mans viedoklis par to

Vai es sev tādu pirktu 2018. gadā? Tehnoloģiju mūsu dzīvē tagad ir palicis tik daudz, ka tās mūs pavada uz katra soļa. Ja būt godīgam, es vēl domātu, vai ir vērts tādu pirkt, jo personīgi es esmu ļoti pieradis pie tā, kas ir man apkārt, bet dažreiz mums vajadzētu atlikt tehnoloģijas malā un atcerēties, kā mēs bez tām dzīvojām, lai saprast, cik tālu ir aizgājusi cilvēces attīstība.

 

Dalies ar šo rakstu, ja tev tas ir iepaticies un ja tu vēlies izstāstīt draugiem par to!

Avots: hi-tech.mail.ru

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.