Kā izdzīvot, ja nav pieejams internets

0 14

Ar šo patīkamo sarakstu jūs sapratīsiet, ko nozīmē īstā dzīve un ka palikt bez interneta un sociālajiem tīkliem nav nemaz tik slikti, bet pat noderīgi.
Notika kaut kas biedējošs: Jums pazuda internets. Iemeslu var būt ļoti daudz: pazuda elektrība, izlādējās telefons, braucot no darba, mamma atslēdza, jo pārāk daudz laika veltat internetam vai jūs vienkārši nolēmāt uztaisīt sev brīvdienu un relaksēties pilnībā. Šis saraksts ar 30 nodarbēm palīdzēs jums paātrināt laiku un pat uzzināt kaut ko jaunu.

1. Sakārtojiet savu grāmatu skapi. Salieciet grāmatas alfabēta secībā, atveriet tās un sāciet kaut ko lasīt.

2.
Sakārtojiet māju. Iespējams, virtuvē ir nekārtība, un mamma netiek galā. Palīdziet! Sakārtojiet savu istabu. Salieciet zeķes plauktā, lai nemētājas pa grīdu.

3.
Pierakstiet savas domas. Sastādiet plānu tekošajam mēnesim. Atzīmējiet to, ko esat jau izdarījuši un pierakstiet, ko vēlaties izdarīt. Jā, tas nelīdzināsies rakstam jūsu Facebook lapā, bet pieredzi Jūs noteikti iegūsiet.

4.
Veltiet laiku saviem dzīvnieciņiem. Ar suņiem un kaķiem var paspēlēties, bet zivtiņas pabarot!

5.
Paguliet! Miegs palīdzēt tikt galā ar nogurumu.

6. Piezvaniet draugiem. ‘’Mesendžeri’’ un sociālie tīkli šo nodarbi ir ‘’iznīcinājuši’’. Atcerieties, kā tas bija agrāk.

7. Satiecieties ar radiniekiem – ne tikai ar mammu un tēti, bet arī ar omi, māsīcu vai tanti.

8. Salabojiet kaut ko. Gan jau Jums ir krēsls, kuram salauzta kāja? Tek krāns virtuvē? Zeķēs ir daži caurumi?

9. Sakārtojiet balkonu. Daudzi to izmanto par vietu, kur var salikt nevajadzīgās lietas.
Saņemieties un pacentieties sakārtot.

10. Paspēlējiet kādu mūzikas instrumentu.

11. Izejiet pastaigā. Pastaiga bez telefona ir divreiz patīkamāka, jo neviens Tev neraksta un netraucē izbaudīt vietējos skaistumus.

12. Izbrauciet ārpus pilsētas. Tas ir ļoti vienkārši – iekāpiet kādā autobusā un aizbrauciet uz turieni, kur nekad neesat bijuši. Iepazīstiet jaunas vietas.

13. Apmeklējiet muzeju. Jā, daudziem tas liekas garlaicīgi, bet tur var uzzināt daudz vairāk nekā internetā! Izejiet no savas komforta zonas.

14. Noskatieties kādu filmu. Jā, internetā to var darīt bezmaksas, bet kāpēc neaiziet uz kinoteātri? Skatīties uz lielā ekrāna ir daudz patīkamāk.

15. Sarīkojiet galda spēļu vakaru. Varbūt Jūs tas izbrīnīs, bet esmu pārliecināts, ka daudzi draugi piekritīs atnākt.

Dodies uz nākošo lapu un izlasi pārējos punktus! ↓

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.