Vienkārši veidi, kā popularizēt savu Instagram

0 92

Visi mēs gribam kļūt par populāriem cilvēkiem! Gribam, lai mēs ietu pa ielu un visa uzmanība būtu koncentrēta uz mums un lai pagalmā mums visi klanītos! To var izdarīt ar sociālo tīklu popularizēšanu. Šeit būs vienkārši veidi, kā to izdarīt!

Nedaudz ievadam. Jūsu Instagram profilā jābūt vismaz kaut kam! Jums nevar būt tukšs profils! Lentei jābūt vismaz ar pāris fotogrāfijām. Jums jābūt aktīviem. Jāpublicē vismaz 1 fotogrāfija dienā, bet ne vairāk. ​Atcerieties, Jums nevajadzētu ‘’piesārņot’’ lenti cilvēkiem, kuri Jums seko.

Tātad, sākam.
1. Dalieties ar Instagram fotogrāfijām ārpus Instagram. Gan jau Jums ir Facebook vai Twitter. Ievietojiet tur fotogrāfiju ar linku uz Jūsu Instagram galeriju. Jūsu draugi uzzinās par jūsu profilu un noteikti piesekos.

2. Lietojiet mirkļbirkas (#) . Daudzi domā, ka tas ir vienkārši joka pēc, bet nē. Tas ir lielisks un efektīvs veids, kā reklamēt savas fotogrāfijas. Piemēram, Jūs esat uzņēmuši skaistu rudens fotogrāfiju ar krāsainām lapām. Pirms publicēt fotogrāfiju Instagram, padomā, kas aizķer fotogrāfijā, kādi ir galvenie objekti. Ja tā ir tā pati rudens fotogrāfija, tad pievieno #rudens #krāsas #lapas utt.

3. Komentējiet citu cilvēku fotogrāfijas un pievērsiet uzmanību detaļām. Gan jau Jums ir bijusi situācija, kad kāds cilvēks pieraksta komentāru Jūsu fotogrāfijai. Esmu pārliecināts, ka 90% no Jums ir pārgājuši uz profilu, lai apskatītos, kas tieši tai uzrakstīja komentāru. Tā tas arī darbojas. Komentē, komentē! Autoram būs interesanti, un viņš pāries uz Jūsu profilu un, iespējams, piesekos.

4. Atzīmējiet vietu, kurā esat uzņēmis fotogrāfiju. Instagram ir ļoti ērti to izdarīt, jo tas pats māk atpazīt vietas. Sameklējiet vietu un atzīmējiet. Cilvēki no visas pasaules varēs atrast Jūsu fotogrāfiju pēc vietas. Piemēram, mani interesē Rīga, un es vēlos uzzināt, kāda tā ir un kādi cilvēki tur dzīvo. Es daru šādi – ieeju meklēšanā un ierakstu vietu!

5. Rīkojiet sadarbības. Reklamējiet viens otru. Atrodiet profilu, kurš ir līdzīgs Jūsu profilam. Tāda reklāma būs visefektīvākā Jūsu profilam. Uzrakstiet autoram un izsakiet piedāvājumu sadarboties.

6. KONKURSI! Pats efektīvākais veids, kā iegūtu savu sekotāju armiju. Katrs ir piedalījies kādā izlozē, vai ne? Uzrīkojiet konkursu priekš Jūsu esošajiem sekotājiem, nopērciet balvu un izdomājiet noteikumus. Lai iegūtu vislielāko atdevi no konkursa, Jums, vienam no konkursa noteikumiem ir jābūt šādam: jāatzīmē 3 draugi. Tādā veidā tavi esošie sekotāji uzaicinās savus 3 draugus piedalīties konkursā. Jūsu profila sekotāju skaits sāks augt gaismas ātrumā, bet tam ir arī mīnusi – finanses. Lai nopirktu balvas, ir vajadzīga nauda.

7. Reklāmas – vēl viens spēcīgs veids. Nopērciet reklāmas dažādos profilos. Cenas pārsvarā ir no 10 eiro Latvijā. Obligāti vajag pirkt dažādos profilos, lai to redzētu pēc iespējas vairāk cilvēku. Tas ir svarīgi.

Veidi, kā neiesaku popularizēt savu profilu:

1. Massfollowing! Tas ir ļoti šaubīgs un riskants veids. No vienas puses, Tu vari sekot nezināmiem cilvēkiem, un puse gan jau atsekos, bet… ir ļoti liels risks, ka Jūs aizbloķēs. Instagram administrācija var sākt domāt, ka Jūs esat robots vai spamotājs.

2. Lietot speciālās aplikācijas, lai iegūtu sekotājus. Šeit ir viss skaidrs.

3. Nodarboties ar mēstulēm. Nesūtiet katram Direct ziņu, lai pieseko Jums. Tas vairāk kaitē nekā palīdz.
Šie ir paši vieglākie veidi, kā iegūt sekotājus. Atveries! Profilam ir jābūt interesantam, tad kļūt par populāru ir daudz lielākas iespējas. Kvalitāte, darbs, rezultāts – trīs galvenie punkti. Veiksmi!

Jauku dienu, Jūsu manfy.lv

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.