8 lietas, ko var nopirkt par iPhone X cenu

0 10

Jaunie iPhone X (desmit) šokēja pasauli ar savu cenu. Nav noslēpums, ka atļauties to var ne katrs, bet vai tas ir nepieciešams? Maksāt pāri 1000 eiro par telefonu. Tas nav par traku? Manfy.lv jums piedāvā 8 lietas, kuras var nopirkt par iPhone X cenu. Aiziet.

1.Lietotu mašīnu

Līdz jaunai mašīnai vēl tālu, bet pastāv lietotas mašīnas, kuras ir labā stāvoklī. Kaut kur var atrast Ford Mondeo vai 1993. gada Mercedes-Benz. Pastāv vēl lētāki varianti , bet šie ir paši labākie.

Protams, cenas ir ļoti dažādas. Rīgā tās ir dārgākas, citur lētākas.

2. Vasarnīcu

Katrs gan jau ir gribējis vietu, kur varētu atpūsties no pilsētas kustības. Par iPhone X cenu tāda iespēja pastāv. Tev pietiks nelielai mājiņai ar dārziņu kaut kur tālu no pilsētas. Var pameklēt mājiņu blakus ezeram vai upei.  Tādejādi tev atvērsies vēl daudz iespēju, lai izklaidēties.

3. Netflix Premium profils uz gandrīz 11 gadiem

Tāds profils uz vienu mēnesi maksā 11,99 eiro . iPhone X vietā var skatīties filmas un seriālus ar popkornu. Pie tam Netflix nodrošina kvalitāti un vēl daudz citu iespēju. Ja izvēleties standarta profilu par 7,99 eiro , tad iespēja palielinās līdz 16 gadiem. Wow!

4. Kazas

Vesels bars ar pūkainām kazām. Par to ir sapņojuši daudzi. Latvijā viena kaza maksā ap 50 eiro. Veselas 25 kazas var nopirkt par iPhone X cenu.

Pie tam īpašnieks regulāri saņems 50 litrus piena un 44 kazlēnus gadā. Pienu var pārdot un iegūt peļņu, atšķirībā no telefona. Labs bizness, vai ne

5. Zelts un rotas lietas

Stikla kluča vietā var nopirkt tīru zeltu, kura cena mainās katru dienu. Nākotnē varēs izdevīgi pārdot.

6.  MacBook Pro

Protams, tas skan briesmīgi, bet jāskatās taisnībai acīs. iPhone X maksā kā dators.

Jauns MacBook Pro maksā ap 1300 eiro.

Piemet klāt vēl pāris eiro un saņem spēcīgu darba instrumentu, kuru lieto daudzi fotogrāfi, dizaineri un mūziķi.

7. Aizbraukt uz Pasaules čempionātu futbolā

No 14.septembra startēja biļešu pārdošana. Cenas ir ļoti dažādas. Jo tālāk no fināla, jo tās ir lētākas. Pati lētākā biļete ir no 18 līdz 19 eiro. Tu varēsi aiziet uz visām grupas spēlēm un paskatīties uz visām futbola zvaigznēm.

8. Atpūta Spānijā

Ja tu esi no tiem cilvēkiem, kuriem patīk piedzīvojumi un ceļojumi, tad atliec iPhone X malā!

Piemēram, ceļojums uz Spāniju maksā ap 1,200 eiro (ar lidojumu un viesnīcu). Pagulēt Spānijas pludmalē uz karstām smiltīm un izbaudīt auksto Coca Cola – kas var būt labāks?

Bet fotogrāfijas no atpūtas var arī uztaisīt arī ar vecāku iPhone modeli.

Atceries, ka vienmēr var izvēlēties labāko un izdevīgāko variantu. NEVAJAG skriet līdzi aktualitātēm, ja var iztikt ar esošu ierīci kabatā.

 

Jauku dienu, Jūsu Manfy.lv

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.