Apple oficiāli atzinās, ka palēnina iPhone darbību

0 8

Decembra sākumā daudzos interneta resursos lietotāji ielika pierādījumus tam, ka iPhone darbība tiek mākslīgi samazināta, lai baterijas kalpotu ilgāk. Nesen Apple deva oficiālus komentārus šai situācijai. Tajā ir teikts, ka šī “funkcija” pirmoreiz bija realizēta iPhone 6, iPhone 6s un iPhone SE jau pagājušogad un nesen parādījās uz iPhone 7 ar iOS 11.2 atjauninājumu.

Tātad tas nozīmē, ka Apple apgalvo, ka tad, kad iPhone strādā pastiprinātā režīmā, vecā baterija var neizturēt slodzi, kas noved pie telefona izslēgšanas “elektronisko komponentu aizsardzībai”. Tas parāda Apple problēmu ar akumulatoriem iPhone 6 un 6s modeļos, kad tie slēdzās ārā.

Maz kam patiktu ideja, ka Apple speciāli palēnina iPhone darbību, lai cilvēki katru gadu pirktu jaunus modeļus. Bet viss nav tik vienkārši, tāpēc ka kompānijai īstenībā paliek neliela izvēle – vai nu ātrgaitas palēnināšana, vai iekārtas atslēgšanās.

No otras puses, Apple varētu mainīt akumulatorus problemātiskajos iPhone, nevis samazināt to ātrdarbību. Oficiālajos servisos šāds pakalpojums maksā vairākus desmitus eiro, un ne visi ir gatavi maksāt par kompānijas kļūdām. Visa situācija saliekas formulā “samaksājiet mums vēl, ja Jūs gribat, lai Jūsu iekārta strādā tikpat ātri”. Ne pārāk patīkami un taisnīgi, vai ne?

Jo ir saprotams, ka kompānijai ir jāgarantē ātrdarbības līmenis, kuru tie prezentē savās prezentācijās visā produkta kalpošanas laikā. Vai arī vismaz līdz tam laikam, kamēr netiek beigts oficiāls tā atbalsts. Dotajā situācijā viedtālrunis “pārvēršas par ķirbi” daudz agrāk, nekā tam vajadzētu notikt. Pagaidām kompānija tikai oficiāli atzina problēmas esamību. Atlika tikai gaidīt, ko tā darīs, lai to atrisināt.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.