Policija izmēģināja paņēmienu no Simpsonu seriāla, un tas patiesībā nostrādāja!

0 16

Interesants Dienvidjorkšīras policijas plāns novedis pie 21 apmuļķota cilvēka, kuri tika vēlāk arī arestēti.

Policija izsūtīja viltotas kartītes, uz noziedznieku iespējamajām atrašanās vietām, apsolot piešķirt bezmaksas Ziemassvētku groziņus. Tajos iekšā bija šampāniešu pudele, vīns, Ziemassvētku pudiņš un citi gardumi.

Viss, kas šiem cilvēkiem bija jāizdara, lai iegūtu savu groziņu – norādīt precīzu piegādes adresi un laiku, kad viņi to varētu saņemt.

Tomēr, tas nebija Ziemassvētku groziņš, ko noziedznieki atrada pie savām mājām – tā bija policija. Divu dienu laikā,  21 zaglis, kukuļdevējs, dzērājšoferis utt. tika noķerti.

Galvenais inspektors Lī Berijs pēc operācijas beigām uzslavējis tās efektivitāti. Savā paziņojumā viņš teica:

Tas tikai parāda to, ka jaunas un inovatīvas idejas var novest pie pozitīviem rezultātiem, tāpēc arī turpmāk mēs strādāsim ar līdzīgām metodēm.

Šī negaidīti kreatīvā ideja sociālajos tīklos radījusi lielu burzmu, jo daudzi cilvēki saskata līdzību ar notikumiem pasaules slavenajā Simpsonu seriālā.

9. sezonas 8. epizodē Springfildas policisti ievilina daudzus noziedzniekus savās lamatās, izmantojot bezmaksas motorlaivu dāvināšanu. Homērs, kurš ir ticis sodīts ar vairākām neatļautas stāvēšanas soda kvītīm, iekrīt uz šo triku, bet tik un tā beigās ir dusmīgs, ka nav ticis pie savas bezmaksas laivas.

Nav skaidrs vai policisti tiešām ir aizņēmušies šo ideju no Simpsoniem, taču, ja tā ir – tad seriāls ir pelnījis milzīgus un skaļus aplausus!

Noskaties fragmentu no Simpsonu sērijas nākošajā lapā!

 

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.