Nepieciešama palīdzība 6 gadus vecajam Kristapam! Lai puisēns dzīvotu, nepieciešami 9525 eiro!

0 13

Kristaps ir otrais bērns ģimenē. Viņa diagnoze ir BCT, spastiska tetraperēze, simptomātiska epilepsija. Epilepsijas lēkmju Kristapam vairs nav.

Šobrīd puisītim ir 6 gadi. Mazais Kristaps dzīvo Talsu novadā. Viņš apmeklē speciālo bērnudārzu “Kastanītis” Talsos. Kristapiņam grūtības sagādā vāji attīstītā sīkā roku motorika, līdz ar to darbi ar rokām neveicas. Viņš vēlas runāt, bet nespēj. Ja puisītis iemācītos to darīt, tiktu atrisinātas daudzas problēmas – viņš spētu izteikt savas vēlmes, kā arī staigāšana atvieglotu viņa dzīvi. Kristaps varētu iet un izzināt pasauli, rotaļāties ar lielo brāli… Šobrīd viss kontakts notiek ar sejas vaibstu palīdzību – tādā veidā var izprast, ko viņš vēlas. Ārpus bērnudārza Kristaps apmeklē ergoterapeitu, reitterapiju, fizioterapiju un masāžas.

No 24. aprīļa līdz 9. maijam Kristaps ir izgājis rehabilitācijas kursu Vaivaros, kuru apmaksāja valsts. Ar ziedotāju palīdzību viņš jau ir izgājis rehabilitācijas kursus Slovakijā Adeli centrā un delfīnterapiju Minskā. Pēc šo procedūru veikšanas ir novēroti uzlabojumi bērna veselības stāvoklī: mazinājies muskuļu tonuss, palielinājies muskuļu tonuss. Kristaps ir kļuvis dzīvespriecīgāks, emocionālāks, labāk noturas dažādās pozīcijās, ir attīstījusies sapratne.
Šķir nākamo lapu!!!

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.