5 profesijas , kuras tev patiks

0 9

Visi mēs esam gribējuši pelnīt daudz naudas, bet tiekam līdz tam ne visi. Dažiem trūkst motivācijas ,dažiem slinkums , bet dažiem laiks. Ķeriet pāris idejas , kuras var realizēt katrs! Tev patiks.

1. Fotogrāfs.
Mūsdienu pasaule ir ļoti attīstīta . Katram kabatā ir mūsdienīgs telefons , kurš spēj uzfilmēt ļoti kvalitatīvas fotogrāfijas. Pastāv milzīga iespēja, kad tavu fotogrāfiju nopirks kāds biznesa cilvēks , lai izmantot savām vajadzībām. Tev ir iespēja par simbolisku naudu piedāvāt savas īpaši viņiem veidotas bildes.

2. Golfa Bumbiņu savācējs
Savāc bumbiņas kas palikušas uz laukuma. Latvijā nav populāri , bet ārzemēs pat ļoti.

3. Striptīza dejotāju pētnieks
Darbiniekam vajadzēja novērot striptīza dejotās 60 dienas un veikt dažādus novērojumus. Īstenībā tāds darbs būtu tikai priekā. Kā otrajā darbā tur varētu piestrādāt.

4.Prezervatīvu izmēģinātājs
Lai pārliecinātos , vai viņu produkts ir kvalitatīvs viņiem ir vajadzīgi darbinieki , lai to pārbaudītu. Jūs visticamāk esat infomēti , kā to darīt.  Interesanti , cik maksā par tādu darbu?

5.Tualetes gids.
Tu ej pa nezināmu pilsētu un pēkšņi tev vajag uz tualeti, bet tu nezini , kur doties. Esmu pārliecināts , kad visiem ir bijusi šāda situācija. Šajā brīdī tev palīdzēs speciāli cilvēki , kuri aizvedīs tevi uz tuvāko vietu , kur var pabūt vienatnē. Piekritīsi , kad šādi cilvēki ir diezgan noderīgi.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.