5 labākās pilsētas uz kurām pārvākties dzīvot

0 15

Dažreiz mēs sapņojam pārvākties uz citu pilsētu vai pat valsti. Mēs sapņojam par to, kad ir problēmas darbā, problēmas skolā, slikts klimats vai citu iemeslu dēļ. Bet kādas būtu tās labākās pilsētas, kur mēs varētu dzīvot?

Berlīne


Plusi – ​Transports, drošība.
Visi esam dzirdējuši par šo pilsētu un daudzi ir tajā bijuši. Tie, kuri to apmeklēja, zina, ka tur ir mūsdienīgs metro tīkls, kurš atšķiras no citiem ar savu tīrību un ērtību. Berlīne ir droša arī tūristiem. Vairākas kompānijas, piemēram,Google, SoundCloud, Telegram tieši Berlīnē atver savus birojus. Pie tam Berlīne ir ļoti skaista un izceļas ar savu īpašo arhitektūru, cilvēkiem un mentalitāti.

Čikāga

Plusi – ​Dzīves kvalitāte un tīrs gaiss.
Čikāga – viena no lielākajām ASV pilsētām. Tur dzīvo ap 3milj. cilvēku. Šajā pilsētā ir viegli uzsākt un kontolēt savu biznesu, dzīvot kvalitatīvi un saņemt lielu algu. Tieši Čikāgā ir ļoti tīrs gaiss. Protams, katrā pilsētā ir mīnusi. Pie transporta sistēmas vēl daudz jāpiestrādā. Valdība strādā pie tā, bet tādām pārmaiņām ir vajadzīgs laiks.

Parīze


Plusi – ​izglītība, transporta sistēma.
Parīze ir viena no ‘’gudrākajām’’ pilsētām! Parīze ir slavena ar savām bibliotēkām, universitātēm un ar augstu izglītības līmeni, ieņemot pirmo vietu pašu izglītotāko pilsētu reitingā.
Parīze ir slavena ar savu transporta sistēmu. Metro, reģionu vilcieni un autobusi, kuriem ir savas joslas – ar šo palīdzību Parīze stāv daudz augstāk nekā citas pilsētas.

Stokholma

Plusi – ​IT, tīrība
Stokholma – viena no visātrāk attīstākajām pilsētām Eiropā. Pateicoties IT, Stokholmā parādījās tādas kompānijas kā Spotify un DICE Games.
Stokholma ir ļoti tīra un zaļa pilsēta. Tīrs ūdens, moderna transporta sistēma ir arī šeit, kā arī savādāka siltuma sistēma. Tas viss palīdz Stokholmai. Vienīgais mīnuss Stokholmā ir imigranti.

Londona


Plusi ​- IT, labas biznesa iespējas,transports,arhitektūra.
Transporta sistēma ir lielākais pluss. Visā pasaulē pazīstamie autobusi ar diviem stāviem, kuri vizina tevi pa pilsētu. Bet ātrais vilciens aizvedīs tevi līdz Parīzei pāris stundu laikā. Londona – viena no bagātākajām pilsētām pasaulē. Tas ir gan labi, gan slikti. Šajā pilsētā ir daudz bagātu cilvēku un tas ir labi, bet tikai viņiem.
Daudzi iedzīvotāji nav apmierināti ar cenām, pat ar labu algu, kā arī daudz imigrantu, kuriem vajag piedāvāt darbu. Rodas konkurence, un daudzi dzimušie Londonā iedzīvotāji netiek pie darba.
Kopumā tā ir liela, aktīva un moderna pilsēta, lai sāktu savu biznesu un darboties šajā sfērā. Pilsēta prasa daudz naudas, bet tas viss atgriezīsies.
Avots: lifehacker.ru

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.