Mašīna, kura pati piegādā picu

0 12

Pirmdien, 8. janvārī, uzņēmums “Toyota”, konferencē “CES 2018” (Consumer Electronics Show), parādīja bildes, kurās redzams mašīnas dizains. Šo mašīnu veido kāda apvienība, kuru sauc “mobilitātes servisa biznesa apvienība”. Tās dalībnieki ir populāri uzņēmumi, kā, piemēram, “Pizza Hut”, “Amazon”, “Didi”, “Mazda” un “Uber”. Mašīnu sauks “e-Palette”.

e-Palette, mašīna, kura varēs piegādāt picu

Šī mašīna būs videi draudzīga un apvienības dalībniekiem būs iespēja aizvietot “Toyota” braukšanas programmu ar savu. Tas ļaus veikt vairāk kvalitatīvākas picu piegādes, kad uzņēmumam ir ļoti daudz piegādes, piemēram, kādas populāras spēles laikā.

Uzņēmuma “Toyota” logo

Uzņēmums “Amazon” arī ir parakstījis līgumu kā partneris. Šis uzņēmums varēs ātrāk piegādāt sūtījumus, kā arī tas viss ir videi draudzīgs, jo tas būs elektroauto.

Uzņēmuma “Amazon” logo

Šis padarīs dzīvi vieglāk arī ceļotājiem, jo sadarbība ar “Uber”, “Mazda” un ķīniešu uzņēmumu “Didi” palielinās arī šo uzņēmumu efektivitāti un spēs nogādāt ceļotājus galapunktā ātri un droši.

Vasaras olimpiskās spēles, Tokijā

Kompānijas “Toyota” uzņēmējs plāno izlaist mašīnu uz 2020. gada vasaras olimpiskajām spēlēm, Tokijā. Papildus testi sāksies jau 2020. gada sākumā. Iespējams, arī ASV.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.