Kā lejuplādēt video no YouTube ar vienas pogas palīdzību uz datora

0 179

Priekš kam varētu noderēt lejupielādēšana no YouTube? Iespējams, ka Jūs vēlēsieties apskatīties video vēlāk, bet pieejas internetam nebūs. Vai arī video tiks izdzēsts dažādu iemeslu dēļ. Šajā rakstā, kas sastāvēs no 2 daļām, mēs vēlamies padalīties ar to, kā lejupielādēt video no YouTube uz datoru un viedtālruni (pat iPhone un iPad!).

TIEŠSAISTES SERVISI

Pats vienkāršākais un ātrākais veids lejupielādēt video uz datoru – izmantot vienu no vairākiem simtiem piedāvāto interneta servisiem. Visi principā ir līdzīgi viens uz otru, bet mēs izvēlējāmies tos, kuri ir pārbaudīti un uzticami.

SaveFrom.net
Viens no tādiem „vecīšiem” ir SaveFrom.net, un tas piedāvā visvienkāršāko un vieglāko lejupielādēšanas veidu.
1. Atveriet YouTube vajadzīgo video;
2. Adreses joslā ielieciet burtus ss pirms vārda youtube. Tātad, piemēram, no adreses https://www.youtube.com/watch?v=k5FSje29Idc Jums ir jāsanāk https://www.ssyoutube.com/watch?v=k5FSje29Idc
3. Piespiediet Enter, tad Jūs automātiski tiksiet pāradresēti un SaveFrom.net, bet video adrese būs jau ievadīta vajadzīgā laukā.
4. Izvēlieties vēlamo kvalitāti un formātu, tad apstipriniet lejupielādi. Video sāks lejupielādēties uz datora.
Ja burtu ss adreses joslā pirms youtube ievadīt burtus vd, tad Jūs tiksiet pāradresēts uz VDYouTube – SaveFrom.net analogu, savukārt, ja ielikt vārdu magic starp you un tube (youmagictube), notiks pāreja uz servisu Save-Video.com.

Vēl daži pārbaudīti servisi
Ja dažādu iemeslu dēļ Jūs neapmierina SaveFrom.net, tad jūs varat izmantot kādu no daudzām alternatīvām, piemēram:
• KeepVid.com
• ClipConverter.cc
• Videograbby.com
• Tubedld.com
• Getvideo.org
• Getvideolink.com (uzmanīgi, satur 18+ kontentu!)
Daži no tiem nodrošina papildus funkcijas, kā video lejupielāde Full HD un 4K kvalitātē, bet šo servisu darbības princips ir pilnīgi vienāds:
1. Nokopēt YouTube video adresi;
2. Iekopēt to attiecīgajā lauciņā servisa lapā;
3. Izvēlēties lejupielādējamā video parametrus (kvalitāti, formātu utt.)

PĀRLŪKPROGRAMMU PAPLAŠINĀJUMI

SaveFrom.net
Jūs varat pievienot video lejupielādēšanas pogu uzreiz iekš YouTube. Tam tikai ir nepieciešams ielādēt SaveFrom.net paplašinājumu savai pārlūkprogrammai. Tiek atbalstīti Google Chrome, Firefox, Opera, Safari un Chromium pārlūkprogrammas.

FastestTube
FastestTube – vēl viens serviss, kurš piedāvā paplašinājumus video lejupielādēšanai visās populārākajās pārlūkprogrammās, ieskaitot Safari uz macOS.

Lasi vairāk nākošajā lapā!

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.