Ja Tev ir iPhone 6 – NEATJAUNINI TO!

2 11

Pāris dienas atpakaļ Apple laida klajā iOS 11.2.2 atjauninājumu, kas izlabo kritiskas kļūdas procesorors, kas ir pazīstamas kā Meltdown un Spectre. Nesen kompānija atzina, ka šī kļūda skar visas Apple iekārtas, sākot ar telefoniem līdz pat personālajiem datoriem. Atjauninājumu ir rekomendēts uzstādīt, bet vai tas ir tā vērts?

Cilvēks vārdā Melvins Mugals veica pētījumu, cik ātri strādā iPhone 6 pirms atjauninājuma un pēc tā. Rezultāti bija šokējoši:

“Daudzi testi norāda uz nopietnu iPhone 6 veiktspējas līmeņa krišanu – dažām iekārtām tas sasniedz pat 50%. Kaut arī tas nav pats sliktākais, drošība ir svarīgāka par ātrumu,” norāda autors.

Mūgals saka, ka veiktspējas samazināšanās varētu būt saistīta arī ar procesoru palēnināšanu, kuru nesen Apple atzina. Kompānija mākslīgi palēnina vecas iekārtas, lai novērstu problēmas ar bateriju. No kuras puses neskaties, bet Apple kaut ko izdarīja ne tā un bremzes paliek redzamas.

Vai tev ir iPhone? Kā tev liekas, vai tas sāka strādāt lēnāk ar atjauninājumu instalēšanu? Dalies komentāros, kā strādā tavs iPhone!

Padalies ar rakstu, lai brīdināt savus draugus!

Tev varētu arī patikt..
2 Komentāri
  1. Laura Ozola saka

    Mans iphone 5 SE nemaz nekarās un arī nav lēns

    1. Arturs saka

      Tas ir iPhone 6 tu lasīt māki un man ir iPhone 6 ar to atjauninājumu un man viņš palika tāda paša ātruma kāds bija tikai baterija ilgāg turās

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.