iPhone X – 5 iemesli nepirkt jauno Apple telefonu

0 30

Visi mēs esam redzējuši jauno iPhone X, un domas mums ir atšķirīgas. Kādam patīk tā displejs, kādam ne. Īsāk sakot, telefonam ir savi plusi un mīnusi. Tas ir tīri individuāli. Nopirkt jauno iPhone pirmajās dienās bija grūti vai pat neiespējami. Šodien mēs centīsimies tikt skaidrībā ar galveno jautājumu, kurš traucē gulēt naktīs – pirkt vai tomēr nē?

Iemesls Nr. 1. Cena – ne vienkārši dārgi, bet ļoti dārgi!

Cena – tā ir lielākā problēma mūsdienu telefonos. Daudzi ir sapņojuši par sulīgu un jaudīgu ābolīti, bet šaubīties par pirkumu liek 1300 eiro liela cena par telefonu. Vai tas ir tā vērts? Uz šo jautājumu jūs atbildiet paši. Jāskatās uz jūsu prioritātēm. Ja jūs esat darba cilvēks un telefons ir jūsu darba ierīce, tad noteikti ir vērts atlikt naudiņu, bet, ja jūs izmantojat telefonu, lai pārbaudītu e-pastu vienu reizi dienā vai ieiet Instagram pāris reizes, tad tas nav tā vērts.  Jaunajā iPhone X stāv Samsung Super Amoled displejs, kurš ir pieejams visiem Samsung telefoniem. Vai ir vērts pārmaksāt?

Iemesls Nr. 2. Dīvains izgriezums telefona augšdaļā.

Apple gribēja, lai jaunais telefons būtu atpazīstams un nekas neienāca prātā, kā dīvains izgriezums displeja augšdaļā. Tāda kā ‘’čolka’’ . Par šo tēmu bija ļoti daudz joku un kritikas, bet pats labākais ir tas, ka viņiem visiem ir patiesība. Aplikācijas diez vai iemācīsies pielāgoties šādam variantam, un, skatoties video YouTube, atgriezīsies gabaliņš no video.

Iespējams, ka iPhone X nav domāts video, bet ar fotogrāfijām un arī citām aplikācijām ir tas pats. Iedomājies, tu uzņem fotogrāfiju ar skaistu ainavu un gribi apskatīt uz jaunā iPhone. Tev ne tikai tas traucēs, bet arī būs grūtības attēlot visu fotogrāfiju uz displeja. Tas izgriezums visu laiku aizsegs kādu skaistu kadru, piemēram, puķi vai dzīvnieku. Tas nav forši.

Iemesls Nr. 3.​ ​ ​Jaunais Face ID – ienaidnieks.

Jaunajā iPhone X pirmo reizi izmantoja Face ID. Tagad to var atbloķēt, noskenējot jūsu seju. Ērti? Protams, bet ir mīnusi. Piemēram, kad jūs atbloķējat telefonu ar Face ID, tad telefons prasa pavilkt uz augšu, lai nokļūt uz galvenā ekrāna un pabeigt darbību. Kāpēc nevar uzreiz tikt uz galvenā ekrāna? Kur ir problēma? Telefons spēj atšķirt tevi no tava drauga un saprast, ka pie telefona piegāji tieši tu. Atļauj taču atbloķēt telefonu bez liekām kustībām!

Iemesls Nr. 4​. ​Nav pieejams 3.5mm – mūzikas nebūs.

Tas jau visiem ir saprotams, ka atteikšanās no 3.5 mm ir ļoti dīvains un neapdomāts solis. Pasaulē ir ļoti daudz dārgu, kvalitatīvu austiņu, bet tagad tās ir jāizmet, jo bez pārejas tu diemžēl mūziku nevarēs paklausīties. Vajag saprast pareizi, mūziku varēs klausīties, bet ne ar populāro un visiem ērtu metodi. Tagad vajadzēs nēsāt papildus vadus, lai pieslēgtu vecās austiņas pie jaunā un elegantā iPhone par 1300 eiro. Mārketings, mārketings, Apple.

Iemesls Nr. 5​. ​iOS11 – bagi un lagi, tā ir vizītkarte.

Jaunais iPhone X iznāk arī ar jauno iOS 11.1, kura ir tik nestabila un neprognozējama. Kādam tā strādā ideāli, bet kādam tās ir tik ļoti lielas galvassāpes un mocības. Aplikācijas var apstāties vienā vietā un nereaģēt vispār. Palīdzēs tikai pilnīga telefona restartēšana. Visu pasauli apskrēja kalkulatora kļūda! Iedomājies, tev vajag saskaitīt 1+2+3.

Izklausās viegli un nekādu problēmu nevajadzētu būt, bet tās ir. iPhone X kalkulators dod atbildi: 24 . Aplikācija katru reizi dod savādāku atbildi. Smieklīgi, ne?

Apple – viena no labākajām un bagātākajām firmām.

Noskaties arī video nākošajā lapā!

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.