Vai Apple AirPods ir slikti jūsu veselībai?

0 9

Apple AirPods lietotāji sūdzas par galvassāpēm. Pirms gada Apple prezentēja bezvadu austiņas, un internetā lietotāji sāka sūdzēties par galvassāpēm. Dotās ziņas var atrast gan sociālajos tīklos, gan oficiālajā Apple forumā.

‘’Man nav problēmu ar austiņām, kuras ir ar vadu, bet galvassāpes parādās, kad turu iPhone vai AirPods pie savas galvas. Parasti izmantoju austiņas ar vadu, tāpēc iPhone ir tālāk, parasti kabatā, un galvassāpes mani nemoka. Es agrāk izmantoju bezvadu austiņas, bet no citas firmas man nekāda efekta nebija. Kad nopirku jaunās austiņas no Apple, tad galvassāpes sāka mocīt ļoti bieži’’, – stāsta kāds AirPods lietotājs.

Vēl viens stāsts no cita lietotāja:

‘’Es gaidīju jaunos AirPods ļoti ilgi un biju šaubījies par to, vai austiņas derēs manām ausīm. Vai tās nekritīs ārā un ērti turēsies ausī. Kad nopirku, man patika tā brīvība no vadiem, skaņa un izmantošanas ērtums. Pēc laika mani sāka mocīt sāpes deniņos, un tās pārvērtās par regulārām galvassāpēm. Tās sāka pazust, kad noliku austiņas malā vai speciāli tās atstāju mājās. Nākamajā dienā es atkal nodomāju paņemt AirPods austiņas uz darbu. Jūs būsiet izbrīnīti, bet spiediens un galvassāpes atkal sāka mocīt’’.

Šādu viedokļu un sūdzību ir ļoti daudz.

Medicīnas profesors Džoels Moskovics jau 2016. gadā brīdināja, ka AirPods var negatīvi ietekmēt cilvēka veselību, jo no austiņām izdalās savienojums ar iPhone, kurš nav īpaši labs jūsu veselībai un oragnismam.

Avots: 4pda.ru

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.