Bezmaksas aplikācijas un atlaides no Google Play

0 19

Labākās aplikācijas un spēles no Google Play – mūsu rubrikā. Izvēlējamies priekš jūsu Android telefoniem tikai labākās aplikācijas.
Tās ir bezmaksas tikai ierobežotu laiku. Pasteidzies!
LocateMe
Ļoti noderīga aplikācija vecākiem vai cilvēkiem, kuri uztraucas par jums. Ja uz telefona ir uzstādīta šī aplikācija, tad telefons uz jautājumu “Kur esi?’’ sūtīs tiešas koordinātes atpakaļ.
Piemetīs Google Maps un ielu, kurā jūs atrodaties. Protams, jābūt ieslēgam GPS . Šāda aplikācija maksā 1 eiro un 6 centus, bet uz doto brīdi ir bezmaksas.

Parkour Flight

Klasiska spēle par ielu vingrošanu. Šajā spēlē jums ir jāparāda visa sava meistarība, kura ir iegūta no bērnu laikiem. Jāveic vairāki lieliski triki un lēcieni. Parkour Flight ir ar reālu fiziku, var mainīt drēbes un ļoti interesanta spēles gaume. Šī spēle arī maksā 1 eiro un 6 centus, bet šobrīd tā arī ir bezmaksas. Skrien un lejuplādē uz sava telefona.

ATLAIDES

Aqualert

Pētījumi ir pierādījuši, ka cilvēkam dienā ir jāizder daudz vairāk nekā mēs to esam pieraduši domāt. Aqualert saskaitīs jums dienas normu un regulāri liks atcerēties par sevi. Lieliska aplikācija, lai turētu sevi veselīgā stāvoklī.  Cena ir samazinājusies no 1,07 eiro līdz 64 centiem.

doubleTwist Pro music player

Pilnībā atjaunota versija, kura var palielīties ar svaigu un stilīgu dizainu ar tēmu atbalstu, interneta radio un podkastu atskaņotāju, ar FLAC un AFLAC atbalstu. Šis ir ļoti funkcionāls un būs noderīgs visām dzīves situācijām.  

Cena mainījās no 1,47 eiro līdz 98 centiem.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.