Kurš no mobilajiem pārlūkiem ir pats ātrākais?

0 12

Pārlūku telefoniem ir ļoti daudz, pat pārāk, lai saprastu objektīvo atšķirību. Kāds lieto standarta un nemaz nezina, ka pastāv daudz ērtāki un ātrāki, bet par to sodīt to nevar, jo lietojam mēs katrs savādāku. Nesen Microsoft beidzot prezentēja mobilo pārlūka versiju Edge telefoniem gan ar iOS, gan ar Android operētājsistēmām.

Pamēģināsim saprast, kurš no Android pārlūkiem ir pats ātrākais. Sacentīsies ātrumā paši populārākie pārlūki – Yandex, Chrome, Firefox un Opera.

Visi pārlūki ir atjaunināti līdz pēdejai pieejamai versijai. Testēsim mēs tos četros testos:

  • Speedometer
  • JetStream
  • MotionMark
  • Basemark

Šīs ir četras populārās platformas, kurās var pārbaudīt, kā pārlūki darbojas dažādos uzdevumos, kuras nosaka lietotājs, piemēram, cik ātri un stabili pārlūks reaģē uz pieskārienu vai cik stabila pārlūka darbība ir kopumā.

Šajā tabulā var redzēt kopējo punktu skaitu un katrā platfomā iegūto.

Izrādās, ka Yandex, kurš ir vairāk populārs Krievijā, ir daudz ātrāks par visiem populārajiem pārlūkiem, kurus lieto visā pasaulē. Vissliktāk sevi parādija Mozilla Firefox, bet kompānija jau parādīja savu jauno pārlūku – Focus, kuram jābūt daudz ātrākam. Mozilla skaitās viens no vecākajiem pārlūkiem, un gan jau tāds stāv uz tavu vecāku datora kā standarta.

Lai pierādītu, mēs esam pielikuši fotogrāfijas ar testu rezultātiem.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.