HomePod bojā mēbeles… Gandrīz

0 7

The Wire Cutter žurnālisti pamanīja, ka jaunais Apple gudrais skaļrunis HomePod atstāj baltas pēdas uz koka mēbelēm ilglaicīgas lietošanas laikā. Kompānija saka, ka tas ir normāli.

Oficiālajā Apple mājaslapā ekspluatācijas dokumentos rakstīts tā:

“Nav nekā neparasta skaļrunim ar vibrāciju pazeminošu silikona pamatni atstāt pēdas uz dažām koka virsmām. Tās paliek no eļļām, kas atrodas starp silikona kājiņu un cietu virsmu, un bieži pēdas pazūd pāris dienu laikā pēc skaļruņa pārvietošanas citā vietā.”

Bet lietotāji uzskata, ka tas nav īpaši korekti un ka tas maldina cilvēkus. No paša skaļruņa nekas netek. Iekārta ar vibrāciju palīdzību “nodzēš” eļļas un lakas, ar kurām ir piesātinātas koka virsmas, tādejādi atstājot baltas pēdas. Uz stikla, metāka un plastika pēdas nepaliek.

 

Ja pēdas nepazūd, tad Apple iesaka “noslaucīt virsmu ar mitru vai sausu drāniņu”. Bet, ja arī tas nepalīdz, tad “notīriet to tā, kā to iesaka mēbeļu ražotājs”.

 

Ko darīt cilvēkiem, kuri baidās par savām mēbelēm? Apple dod acīmredzamu ieteikumu – “novietojiet skaļruni citā vietā”, neskatoties uz to, ka tajā pašā dokumentācijā ir rakstīts, ka HomePod ir jānovieto uz citas virsmas. Jebkurā gadījumā uz dārgām koka mēbelēm novietot HomePod nav ieteicams, un tas jau nopietni kaitē tam, kā iekārta tiek saskaņota ar interjeru.

 

Twitter lietotāji jau piedāvāja savu risinājumu šai problēmai:

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.