Dīnijs par rupjām vārtu guvuma svinībām varētu saņemt pamatīgu diskvalifikāciju

0 9

Pirmdien Anglijas futbola Premjerlīgas čempionātā, šķietamā pastarīte ”Watford” ar rezultātu 4:1 sakāva čempioni ”Chelsea” un pārtrauca savu piecu bezuzvaru sēriju. Viens no galvenajiem faktoriem pārsteidzošajam iznākumam bija noraidījums londoniešu pussargam Tjemuē Bakajoko pēc nospēlētām 30 minūtēm.

Pirmos vārtus 42. minūtē ar veiksmīgu 11 metru soda sitienu guva ”Watford” uzbrucējs Trojs Dīnijs. Anglis pēc iesistajiem vārtiem nespēja noturēt emocijas, skrienot ar augsti paceltiem vidējiem pirkstiem.

Pēc spēles intervijā Dīnijs neatvainojās par izdarīto: ”Visi zina, ka esmu emocionāla persona. Pēdējās nedēļās komanda nav spēlējusi labi un cilvēki savas dusmas mērķē uz mani. Man pret to nav nekādu problēmu, bet tomēr sagaidiet kaut ko arī atpakaļ. Tas bija veids kā es pateicu, ka vēl arvien esmu šeit.”

Maz ticams, ka ar šo paskaidrojumu pietiks Anglijas Futbola asociācijai (FA). Tā pēc Sky Sports esošās informācijas izskata video ar Dīnija svinībām pēc iesistās pendeles. Paredzēts, ka angļu uzbrucējs saņems četru spēļu diskvalifikāciju.

Dīnijs ”Watford” klubam pievienojās 2012. gadā un kopš tā laika kļuvis par leģendāru spēlētāju, palīdzot vienībai sasniegt Premjerlīgu un noturēties tajā. Pirmajās septiņās sezonās viņš iesita 106 vārtus, bet šajā 19 spēļu laikā pievienojis tikai četrus.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.