Instagram nogalina mūsu kreatīvismu

0 16

Unikālu skatu uz dzīvi nogalina sociālais tīkls, kurš ir pārpildīts ar vienādu fotogrāfiju vilni. Instagram ir spēcīgs instruments, kurš palīdz realizēt talantu un parādīt sevi kā talantīga personība, bet mēs pārstājam saskatīt šo iespēju.

Lietotājs Olivers KMIA pēc brauciena uz Romu publicēja video ar fotogrāfijām, no aktīvajiem Instagram profiliem. Rezultāts bija ļoti šokējošs. Gandrīz visas bildes ir vienādas un atšķiras tikai ar mazām detaļām.

 

‘’Es biju izbrīnīts par cilvēkiem, kuri staigā pa visu pilsētu. Es biju viens no viņiem, ne labāks un ne sliktāks. Kā visi tūristi, es iztērēju vairākus litrus benzīna, lai aizbrauktu līdz turienei, ātri pārskrēju pāri visām slavenajām vietām un paliku pie viesnīcas. Tad es atcerējos mākslinieka Hierophante video, kuru es redzēju pāris mēnešus atpakaļ. Es nolēmu izveidot tādu pašu video, bet ar akcentu uz ceļošanu un tūrismu’’, – saka Olivers.

Sākas viss ar pasēm, pēc tam iet lidmašīnas spārns. Tālāk ir pats interesantākais – bezgalīgi daudz fotogrāfiju, kuras ir uzņemtas no viena un tā paša rakursa un tajās pašās pozās, un ar vienādiem filtriem. Arī populāras un vienādas ir ēdiena, selfiju, kāju un spoguļa uzņemšanas metodes.

Katrs no mums ir unikāls, ar savu viedokli un skatu uz dzīvi. Varbūt pietiks skraidīt apkārt Eifeļa tornim un uztaisīt tiešām fantastiskas fotogrāfijas, kuras būs prieks atcerēties?

Avots – lifehacker.ru

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.