MWC 2018: Samsung prezentēja Galaxy S9 un S9 Plus

0 22

25. februārī Samsung parādīja savus jaunos viedtālruņus – Galaxy S9 un S9 Plus. Galvenais fokuss tiek likts uz to, kā cilvēki komunicē savā starpā un to, kādas fotogrāfijas tiek uzņemtas ar mūsu telefoniem.
Pašā prezentācijas sākumā tika runāts par telefona savienošanos ar citām iekārtām mājā, kā televizors, veļas mašīna un ledusskapis.
Kā bija gaidīts, telefons saņēma tādus pašus attiecīgi 5.8 un 6.2 collu ekrānus. Prezentācijas saukļi bija Do What You Can`t un The Camera. Reimagened. Telefoni joprojām ir ūdens un putekļu necaurlaidīgi un ar paplašināmu iekšējo atmiņu.

Pats jautrākais un interesantākais prezentācijas laikā bija šis – cilvēki, kuri apmeklēja prezentāciju, varēja ieslēgt UNPACKED aplikāciju telefonā un noskenēt savas ieejas kartes, lai ieraudzīt, kā izskatās S9.

Runājot par kameru – tai ir parādījušās daudzas iespējas, kā diafragmas maiņa atkarībā no apkārtējā apgaismojuma (diafragma mainās no f2.4 gaismā uz f1.5 tumsā), kameras iekšējā operatīvā atmiņa, lai apstrādāt Super Slo-mo video. Un, kā arī bija paredzams, Galaxy S9 Plus saņēma dias kameras lēcas kā pie Note8.

Saziņas ziņā Samsung ir izdomājuši jautru lietu – My Emoji. Cilvēkam ir nepieciešams noskenēt savu seju, pēc kuras attēla tiek izveidots unikāls Emoji, kuru ar izmantot Facebook Messenger un WhatsApp. Katram Emoji tiek izveidoti 18 speciāli Emoji. Tiem var mainīt matu un ādas krāsu, drēbes utt. (atgādina Bitmoji, ne?) Ja nevēlaties veidot savu Emoji, tad Samsung piedāvā iespēju izmantot Disney personāžu sejas. Visi gaidīja Animoji kā pie Apple, bet nesagaidīja.

Nākamajā lapā uzzināsi vēl vairāk.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.