TOP8: Kuru iPhone ir visprātīgāk pirkt šobrīd?

0 24

Ja vēlies iegādāties iPhone šobrīd, tad tev ir pieejamas astoņas dažādas opcijas – sākot ar jauno un futurisko iPhone X un beidzot ar mazo, bet jaudīgo iPhone SE.

Piedāvājam TOP8 ar visiem pieejamajiem iPhone.

8. iPhone 6s Plus

iPhone 6 Plus ir viens no vecākajiem pieejamajiem iPhone šobrīd – un, iespējams, viens no sliktākajiem priekš lielākās daļas cilvēku.

Lai arī tam ir liels 5.5 collu displejs, tāpat kā iPhone 7 Plus un iPhone 8 Plus, tam trūkst kamera ar dubulto lēcu, kas nozīmē – nekādu portretu!

iPhone 6s Plus ir identisks iPhone 6s, neskaitot ekrāna izmēru, un cenu, kas ir par 100$ lielāka. Par tādu pašu cenu Tu varētu iegūt jaunāku un jaudīgāku iPhone 7.

Cena: Sākot ar 550$

7. iPhone 6s

 

Šobrīd šim modelim ir trīs gadi. Lai arī 6s modeļi ir solīdi, ir tikai pāri iemesli, lai tos iegādātos. Tas ir labāks variants par iPhone 6s Plus, un pārdodas par mazāk kā 500$, kas ir divas reizes lētāk nekā iPhone X. UN – tas ir pēdējais modelis ar ligzdu austiņām!

iPhone 6s un 6s Plus ir kopīgi mīnusi – mazāk jaudīgi čipi, spējīga, bet ne iespaidīga kamera, un tas nav ūdens izturīgs.

Cena: Sākot ar 450$

6. iPhone 8 Plus

 

Jā,  iPhone 8 Plus ir jauns telefons, bet tas nenozīmē, ka tas ir vislabākais variants.

Tam ir pāris jaunas un foršas opcijas – wireless lādēšana, Apple A11 čips, lielāka atmiņa un iespaidīga kamera. Tomēr…

iPhone 8 Plus ir reizē gan jauns, gan vecs telefons, jo par nelielu piemaksu vari iegūt daudz advancētāku, izskatīgāku un inovatīvāku telefonu – iPhone X.

Tāpēc, vai nu iegādāties iPhone X vai arī taupi naudiņu!

Cena: sākot ar 800$

5. iPhone 8

 

iPhone 8 ir tāds pats kā viņa lielā māša iPhone 8 Plus, taču tas ir parocīgāks sava izmēra dēļ. Lai arī tam nav dubultās lēcas kamera, tas maksā par 100$ mazāk nekā iPhone 8 Plus – un visdrīzāk, ka lielākā daļa var iztikt bez šīs kameras.

Cena: sākot ar 700$

4. iPhone X

 

iPhone X ir labākais iPhone, ko Tu vari nopirkt. Tas ir skaists, inovatīvs un pilns ar futuristiskām opcijām, piemēram, sejas atpazīšanu.

Tomēr, tas ir ļoti dārgs un nav paredzēts visiem.  Tas ir sarežģītāks, tam nav iespēja atbloķēt telefonu ar pirkstu, un OLED ekrāns, lai arī ļoti skaists, nav vajadzīgs Apple parastajam klientam.

Bet, tam ir lielākais esošais ekrāns priekš iPhone un ir spējīgs uzņemt lieliskus foto.

Cena: sākot ar 1000$

3. iPhone SE

 

iPhone SE ir apslēptais Apple dārgums – tam ir iPhone 5s dizains, bet 6s iekšas.

Lai arī tas nav krutākais no Apple telefoniem, tas ir vislētākais! Un arī divu gadu vecumā ir solīda ierīce, kas derēs kā lielisks ikdienas telefons daudziem.

SE modeļa mīnusi ir tā mazais displejs, kas ir tikai četras collas liels, salīdzinot ar 5.8 collām iPhone X, un tāpat tam trūkst arī jaunākās opcijas – wireless lādēšana un ūdens izturības.

Tomēr, tas joprojām ir lielisks variants visiem!

Cena: Sākot ar 350$

2. iPhone 7

 

iPhone 7 šobrīd ir gadu vecs, bet joprojām ir lielisks variants. Lai arī iPhone 8 ir jaunāks un izskatīgāks, iPhone 7 ir visas nepieciešamās funkcijas, kas cilvēkiem nepieciešamas. Tam ir gandrīz tikpat laba kamera kā iPhone 8, tāds pats ekrāna izmērs un ir ūdens izturīgs.

Ir tikai trīs atšķirības starp šiem telefoniem – iPhone 7 nav wireless lādēšana, tam ir mazāka pieejamā atmiņa un tajā tiek izmantots vājāks čips – A10.

iPhone 7 ir pieejams piecos toņos, kamēr iPhone 8 tikai trīs.

Cena: Sākot ar 550$

1. iPhone 7 Plus

iPhone 7  Plus ir viss! Tam ir dubultās lēcas kamera, kas nozīmē, ka ir pieejams portrets. Tam ir liels 5.5 collu ekrāns, tas ir ūdensizturīgs un baterija ir gandrīz tikpat izturīga cik iPhone 8 Plus.

Vienīgā atšķirība – tam nav wireless lādēšana un tajā tiek izmantots lēnāks processors. Tomēr, tas maksā par 130$ mazāk.

Faktiski, ir tikai daži iemesli, lai izvēlētos iPhone 8 Plus nevis iPhone 7 Plus, piemēram, stiklotās aizmugures dēļ.

Cena: Sākot ar 670$

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.