Bezmaksas aplikācijas un atlaides iekš App Store 8. martā

0 10

Nepalaidiet garām visas interesantākās atlaides aplikācijām Jūsu iPhone, iPad un Mac. Tikai pats labākais!

Spēles un aplikācijas priekš iOS

GoodCounter

Minimālistiska aplikācija visa iespējamā uzskaitei kopā ar logrīku un Apple Watch versiju. Ar tās palīdzību Jūs varat skaitīt spēles rezultātus, izdzertā ūdens glāzes, skaitīt izmēģinājumu rezultātus savos pētījumos un darīt daudzas citas lietas.

Cena 0.99 eiro, šobrīd ir bezmaksas

Purrfect Cat Stickers

Simpātiski stikeri ar smeklīgiem kaķīšiem, kuri palīdzēs dažādot saziņu aplikācijā iMessage. Purrfect Cat palīdzēs nodot savu noskaņojumu sarunas biedram, un tie tiešām patiks visiem, kuriem patīk kaķi.

Cena 1.99 eiro, šobrīd bezmaksas

PocketMoney GT

Vienkāršs un ērts tēriņu uzskaites līdzeklis. Ar šīs aplikācijas palīdzību var pievienot dažādas kategorijas, sekot līdzi statistikai, eksportēt datus, kā aizbloķēt aplikāciju ar Touch ID vai Face ID.

Cena 4.99 eiro, šobrīd maksā 1.99 eiro

Halide

Jaudīga kameras aplikācija ar manuāliem iestatījumiem un iespēju saglabāt fotogrāfijas RAW formātā. Iestatījumu skaits ir ļoti liels, tāpēc tā var pārvērst jūsu iPhone par profesionālu fotokameru.

Cena 5.49 eiro, šobrīd maksā 3.29 eiro

Future Ludo

Populārās galda spēles kosmiskais variants, kuru var spēlēt četratā vienā iekārtā. Parādiet savas stratēģiskās spējas, lai aizvest savu kosmisko floti cauri galaktikai un cīnīties ar citām rasēm.

Cena 3.29 eiro, šobrīd bezmaksas

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.