Bezmaksas aplikācijas un atlaides App Store

0 7

Nepalaidiet garām pašas interesantākās aplikācijas Jūsu iPhone, iPad un Mac! Tikai labākais par šo dienu!

Aplikācijas un spēles priekš iOS

WorkBreaker

Pārbaudīts veids paspēt daudz vairāk – sakārtot darbus uz noteiktu laiku. Pomodoro taimeris WorkBreaker palīdzēs koncentrēties darbam un nodrošinās laika kontroli. Nepieciešams tikai izvēlēties darba sesiju daudzumu, norādīt to intervālus un norādīt pārtraukumus.

Focus

Daudzfunkcionāls uzdevumu menedžeris ar modernu dizainu un pārdomātu interfeisu. Focus atšķiras ar lielu iestatījumu klāstu, kas ļauj noteikt dažādus atribūtus katram uzdevumam un kas ļauj ērti lietot aplikāciju ar žestu palīdzību.

Legacy 2

Mīklains kvests par puisi, kurš meklē savu brāli, kurš pazuda iekšā piramīdā. Dodoties viņa meklējumos, viņš nokļūst mīklainā portālā, kurš noved viņu vietā ar dažādām lamatām un mīklām. Palīdzēt brāļiem atrast vienam otru varat tikai Jūs.

57 Degrees North for Merge Cube

Aizraujoša piedzīvojumu spēle ar zīmētu grafiku, kura stāsta par diviem draugiem, kuri likteņa sagadīšanās pēc nonāk uz neapdzīvotas salas. Lai nonākt mājās, viņiem ir jāizpēta sala un jāatrod atbildes uz tās noslēpumiem, izmantojot seno artefaktu.

PixelTerra

Atmosfēriska spēlīte ar attīstītu Craft sistēmu un mīļu pikseļainu grafiku. Spēlētāja uzdevums – izdzīvot, noturoties bīstamajā pasaulē pēc iespējas ilgāk. Priekš tam Jums nāksies celt slēptuvi, meklēt ēdienu un resursus, kā arī nodrošināt sev aizsardzību, veidojot ieročus un citus priekšmetus.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.