5 aplikācijas, kuras palīdzēs ietaupīt uz pirkumiem

0 10

Ko vajadzētu lejuplādēt uz sava telefona, lai būtu lietas kursā un kontrolēt savus izdevumus? Pie tam, sekot līdzi akcijām un netērēt lieko naudu ir diezgan izdevīgi. Šodien pastāstīsim par to.

Tiendeo

Šajā aplikācijā ir savāktas visas atlaides, kuras ir sastopamas veikalos. Pie tam, ne tikai lielajos veikalos, bet arī pašos mazākajos. Sarakstā ir veikali ar drēbēm, apaviem, sporta veikali, bodes. Šī aplikācija piedāvā arī veikala katalogu.

Shopguide

Atlaides uz apaviem, drēbēm un dažādiem aksesuāriem. Interesantus piedāvājumus ir iespējams pievienot atsevišķā sadaļā, un, ka ir akcija uz šo lietu, aplikācija pati paziņos jums par atlaides sākumu vai beigām.

ZenMall

Aplikācija, kura ir orientēta tikai uz apaviem un drēbēm. Servisā ir pieejami vairāki veikali, sākot ar lielajiem gigantiem un beidzot ar mazajiem veikaliņiem, kuri parasti atrodas pagrabos. Aplikācijā ir iespēja meklēt preci ar atlaidi vai pievienot preci pie sevis un gaidīt, kad atlaide būs pieejama.

Stocard

Gan jau jums vai jūsu mammai ir pilns ar kartītēm, kuras piešķir atlaidi konkrētajā veikalā. Katram veikalam ir sava karte. Vietā, lai nesātu līdzi veselu kaudzi ar atlaižu kartēm, visas viņas var saglabāt aplikācijā Stocard. Vajag tikai nofotografēt tās.

Letgo

Letgo – ir tā kā tāds melnais tirgus. Cilvēki izliek savus sludinājumus, un tās mantas pa lēto var iegādāties. Aplikācijā ir meklēšana,  un tā ir ļoti populāra, tas nozīmē, ka iegādāties lietu būs lielāka iespēja. Šeit arī ir iespējams atvērt virtuālo karti un paskatīties, iespējams kaut kas ir pārdošanā.

 

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.